Як безкоштовно створити сайт для компанії.

Сьогодні практично кожна поважаюча себе компанія має власний сайт. Наявність в мережі свого ресурсу допомагає інформувати його відвідувачів про діяльність фірми, збільшує кількість потенційних клієнтів. Створення професійного сайту обходиться досить дорого, тому власники невеликих компаній, тільки початківців бізнес, шукають можливості отримати інтернет-ресурс безкоштовно.
Вам знадобиться
  • - безкоштовний шаблон сайту;
  • - програма Dreamweaver.
Інструкція
1
Створити власний сайт можна буквально за лічені хвилини, скориставшись одним з безкоштовних сервісів, що надають подібні послуги. Але слід розуміти, що за користування сайтом все одно доведеться якось платити. Зокрема, при створенні сайту на безкоштовному сервісі його власник розмістить на вашій сторінці свою рекламу, що для комерційного ресурсу буде виглядати досить несолідно.
2
Деякі сервіси пропонують прибрати рекламу за плату порядка 100 рублів на місяць. Саме так, наприклад, працює сервіс Ucoz. Це безкоштовний конструктор сайтів: зайшовши на його сторінку, ви зможете швидко зареєструвати власний сайт, вибрати його дизайн, наповнити необхідним вмістом. Ucoz надає можливість використання вашого власного домену. Якщо ви вирішите скористатися цим сервісом, обов'язково спочатку зареєструйте свій домен, в цьому випадку ви в будь-який момент зможете піти з сервісу і організувати сайт на будь-якому іншому хостингу.
3
Реєстрація домену коштує від 100 до 400 рублів, вся процедура проходить дуже швидко. Ви без зусиль знайдете сайти реєстраторів доменів, набравши в пошуковику відповідний запит. Зареєструвавши домен, не забудьте записати логін і пароль для входу в особистий кабінет. Завжди реєструйте домен на своє ім'я. Пам'ятайте, що сайтом володіє той, кому належить домен.
4
Недолік таких сервісів, як Ucoz, полягає в тому, що при догляді з нього вам доведеться створювати сайт з нуля - у вас залишиться тільки доменне ім'я, якщо раніше ви його зареєстрували. Тому правильніший шлях полягає в тому, щоб оплатити послуги хостингу, зараз це близько 30-50 рублів на місяць, і самостійно створити власний сайт. В цьому випадку ви ні від кого не будете залежати: у вас буде доменне ім'я і сторінки сайту, який ви в будь-який момент зможете перенести на інший хостинг.
5
Створення сайту почніть саме з реєстрації доменного імені - воно необхідне, бо доведеться прописувати потрібні посилання в коді сторінок. З оплатою хостингу не поспішайте, спочатку створіть сторінки сайту. Для цього скористайтеся чудовою програмою Dreamweaver, її можна скачати в мережі. Крім того, вам знадобиться відповідний безкоштовний шаблон сайту - він потрібний, щоб не створювати сайт з нуля. Маючи шаблон, ви просто підправити його потрібним вам чином, наповніть контентом. Вся робота може зайняти кілька годин - при наявності деяких знань в HTML-верстки, або декілька днів, якщо таких знань немає. На ділі все виявляється просто, ви швидко в усьому розберетеся.
6
Щоб знайти шаблон, наберіть в пошуковику «безкоштовні шаблони сайтів». Виберіть вподобаний вам шаблон - він визначає зовнішній вигляд сайту, скачайте його. Потім відкрийте в програмі Dreamweaver. Про те, як користуватися програмою, почитайте у посібниках, їх легко знайти в мережі.
7
Створивши сторінки сайту, знайдіть і оплатіть хостинг, для початку достатньо заплатити за пару місяців. Дізнайтеся на сайті хостера імена DNS-серверів, їх має бути два. Далі зайдіть в особистий кабінет на сайті реєстратора домену і введіть у відповідні поля іменя DNS-серверів. Це потрібно для того, щоб «прив'язати» доменне ім'я до конкретного хостингу. Після цього вам залишиться тільки закачати сторінки сайту на хостинг в папку public_html. Зробивши це, спробуйте перейти на ваш сайт по його доменному імені - повинна відкритися головна сторінка сайту. Врахуйте, що після того як ви пропишете на сайті реєстратора імена серверів, може пройти близько доби, перш ніж ваш сайт почне працювати.