Як очистити кеш сайту.

У найбільш поширеному варіанті англійське слово «кеш» позначає готівкові гроші, протиставляючи їх віртуальних грошей на банківському рахунку. За аналогією це слово використовується стосовно до перегляду сторінок веб-сайтів - їм називають всі наявні у браузера файли, за якими йому не потрібно звертатися до сервера. Ці файли додаток складає в власне тимчасове сховище на одному з дисків локального комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо кеш браузера потребує очистити від збережених в комп'ютері елементів оформлення сайту, найпростіше це зробити з використанням вбудованої в додаток функції. Вона видаляє весь вміст тимчасового сховища файлів інтернет-оглядача. В Internet Explorer для активації функції в розділі меню «Сервис» виберіть пункт «Властивості оглядача» і натисніть кнопку «Видалити» в підрозділі «Історія перегляду» на що відкрилася за замовчуванням вкладці. Потім клікніть по кнопці «Видалити файли» у розділі «Тимчасові файли інтернету».
2
В Mozilla FireFox для виклику діалогу очищення кеша це робиться простіше - натисніть «гарячі клавіші» Ctrl + Shift + Delete, поставте галочку в полі «Кеш» і клацніть по кнопці «Видалити зараз».
3
При використанні Google Chrome розкрийте меню і виберіть рядок «Параметри». У відкритій браузером сторінці на вкладці «Розширені» натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду». У діалозі встановіть глибину очищення кешу, поставте галочку в полі «Очистити кеш» і натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду».
4
Якщо очищати кеш повністю не можна, вам доведеться «вручну» видаляти з тимчасового сховища файли, що відносяться тільки до потрібного сайту. Однак далеко не кожен браузер зберігає інформацію про те, звідки був викачаний той чи інший файл. В Internet Explorer ці дані є, тому в розділі «Сервіс» його меню виберіть рядок «Властивості оглядача» і клацніть по кнопці «Параметри» в розділі «Історія перегляду».
5
У розкрився діалозі натисніть кнопку «Показати файли» і на екрані з'явиться вікно «Провідника» з відкритою в ньому папкою кеша. Клацніть по заголовку колонки «Адреса в інтернеті» і знайдіть всі файли, які відносяться до потрібного сайту - вони будуть слідувати в списку однією групою. Виділіть і видаліть елементи сайту з тимчасового сховища браузера.