Як створити каталог товарів магазину.

Каталог товарів - це основа сучасних інтернет-магазинів. Адже саме він повною мірою представляє продукцію тієї чи іншої он-лайн торгової точки. Те ж саме стосується і паперових каталогів, які представляють фірму. Тому оформлення його потрібно приділити особливу увагу. Також фахівці склали ряд рекомендацій, які допоможуть правильно створити каталог товарів магазину.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - спеціальні програми;
  • - команда професіоналів;
  • - фотографії.
Інструкція
1
Успіх каталогу в першу чергу залежить від його інформаційного наповнення. Вказуйте максимально повні дані про той чи інший товар або послугу. Якщо ви хочете зацікавити клієнта, наприклад, косметичними послугами, доречно буде дати в якості анонса тієї чи іншої кілька історичних факто про неї. У випадку, якщо ви займаєтеся поширенням одягу, опишіть на самому початку переваги тієї чи іншої моделі. Не забудьте перевірити і грамотність складання текстів. Позиціонує себе як солідна компанія не може видавати споживачеві продукт, в якому міститься величезна кількість помилок і неузгодженої інформації.
2
Обов'язково оформите красиві і яскраві фотографії. Саме вони будуть залучати основну увагу до того чи іншого товару або пропозицією у вашому каталозі. Як варіант, можна використовувати анімовані картинки. Вони розширять можливості подання пропонованих категорій. До того ж це може стати вашою фірмовою фішкою. Фахівці підрахували - якісні фотографії визначають успіх сторінки каталогу на 90%.
3
Продумайте, за якими параметрами ви будете ділити товари або послуги за категоріями. Потрібно, щоб клієнт не продирався через величезну кількість інформації в пошуках потрібної. Тому ваше завдання скласти каталог так, щоб людина, яка шукає підходящий светр, міг знайти його буквально за п'ять хвилин і за 2 кліка мишкою по категоріях. Тут, як ніде більше актуальний принцип, чим простіше, тим краще.
4
Включіть у свій каталог і технічний розділ. З його допомогою клієнт повинен легко зорієнтуватися в цінах, розміри, кількість послуг, часу і т.д.
5
Для створення каталогу скористайтеся спеціальними програмами верстки та дизайну. Таких в інтернеті величезна кількість. Просто візьміть готовий шаблон за основу і наповніть його потрібною вам інформацією і зображеннями. Якщо ж хочете створити свій каталог від і до з нуля, найміть програміста, який зможе зробити для вас основу вашого майбутнього он-лайн або паперового видання.
Корисна порада
Підготуйтеся відразу до того, що створення каталогу - процес досить трудомісткий. Тому за 15-30 хвилин якісний продукт не зробити. Бажано підключити ще й команду фахівців - журналістів, верстальників, дизайнерів і т.д.