Як плести вінки. Плетіння вінків.

Вінок - це гарне й ароматне прикраса на голову. Його можна плести практично з будь-яких квітів, трав, листя і ягід, благо, що влітку в нашій природі панує достаток. Плести вінки легко і просто. Все що потрібно - це улюблені рослини і трохи терпіння.
Вам знадобиться
  • Улюблені рослини, м'яка кора дерева.
Інструкція
1
Отже, спочатку вирішіть з якого природного матеріалу ви будете плести вінок. Потім зберіть все необхідне. Нарвіть трохи квітів або листя для прикраси. Якщо вам до душі ягоди, то їх потрібно рвати прямо зі стеблом - простіше буде вплітати у вінок.
2
Якщо ви хочете вінок тільки з одних кольорів, то буде краще підібрати два або три види. Так ваш твір буде виглядати ще гарніше. Квіти вибирайте з довгими і гнучкими стеблами. Це необхідно для того, щоб квіти щільно впліталися і не випадали з вінка. Прекрасно підходять для плетіння ромашки, волошки, кульбаби.
3
Виберете кілька найбільших квіток. Акуратно складіть їх в пучок. Він послужить основою для вашого майбутнього вінка. Стебла кожного нового елемента вінка потім будуть обвивати цю основу.
4
вплітали кожна квітка якнайближче і щільніше один до одного. Не бійтеся, якщо квітів буде занадто багато. Після виготовлення ваш головний убір трохи підсохне і зменшиться в розмірі. А при рихлому плетінні він просто розвалиться.
5
Не забувайте приміряти ваше виріб у міру виготовлення. Якщо ви проігноруєте це правило, то вінок може вийти великим, і тоді буде вам великий. Або навпаки він виявиться маленьким. В такому випадку вам доведеться його розплітати і додавати рослини. Будь-яке втручання у вже готовий убір не бажано, т.к. зайвий раз приминає квіти.
6
Закінчуйте плетіння тільки після того, коли переконаєтеся, що вінок підходить вам за розміром. Для завершення роботи складіть кінці вінка разом. В великі квіти основи сховайте все кінчики і вилазять травинки. Зв'яжіть кінці вінка травою або м'якою корою дерева.
7
Ваш вінок готовий. Він буде гідною прикрасою і підкреслить вашу природну красу. Носіть його на природі, насолоджуючись його ароматом і неповторністю.