Як освітлити обличчя. Як освітлювати лиці щоб вона Казале тонше.

Темна шкіра зустрічається в основному у володарів темного волосся і очей. Світловолосі дівчата навпаки скаржаться на блідість, тільки от засмагнути набагато простіше, ніж освітлити шкіру. Щоб освітлити шкіру, потрібно здійснювати ряд косметологічних процедур регулярно.
Інструкція
1
Вмивайтеся засобами з вмістом цитрусових екстрактів. Вони відбілюють шкіру обличчя за рахунок вмісту кислот природного походження. Потім протирайте особа тоніком, бажано з таким же складом.
2
Використовуйте відбілюючі крему з UF-фільтрами. Чим вище рівень захисту від сонячних променів, тим менше шкіра піддається пігментації.
3
Протирайте шкіру скибочкою огірка або лимона щодня. Замість лимона можна використовувати грейпфрут або лайм.
4
Заваріть 2 ч. Ложки петрушки в склянці окропу і протирайте вийшов відваром шкіру два рази на день.
5
Не забувайте користуватися скрабом. Він буде видаляти омертвілі клітини шкіри, які надають шкірі темний колір за рахунок скупчення між лусочками бруду.
6
Маски з сметани або кислого відмінно відбілюють шкіру, т.к. в них міститься молочна кислота. Наносите маску на особа на 15 хвилин, потім змивайте теплою водою.
7
Якщо ви не хочете чекати результату, використовуючи домашні методи освітлення шкіри, то зверніться до косметолога. Вам проведуть механічну або хімічну чистку шкіри, після чого вона стане значно світліше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WQ8UfT6bivI