Як відтерти фарбу. Як прибрати пароль при включенні комп'ютера.

Відтерти фарбу можна практично з будь-яких видів тканин і матеріалів, головне, докласти трохи зусиль. Видалити пляма від фарби складніше з делікатних тканин, які під дією речовин роз'їдаючих фарбу можуть зіпсуватися, але і носити річ з плямою практично неможливо.
Інструкція
1
Відтерти фарбу з шкіри можна уайтрспіритом або бензином. Для цього змочіть ватяний диск в будь-якому наявним речовині і протріть пляму від фарби. Можна спробувати і жирний крем, добре підходить дитячий. Нанесіть крем на пляму, через 10 хвилин протріть чистою ганчіркою. Якщо після всього залишилося жирну пляму, то протріть його миючим засобом для посуду, потім просто чистою водою і просушіть виріб.
2
С тряпочні речей фарбу можна відтерти авіаційним бензином, гасом чи ацетоном. Ацетон може зіпсувати синтетичні тканини, тому краще спробувати на непомітній ділянці речі, якщо нічого не сталося, то можна відтирати пляма від фарби. Після того, як пляма Відтерло, виперіть річ як зазвичай, на руках або в пральній машинці.
3
Якщо у вас пляма від втиснути фарби, замочіть річ в мильному розчині. Після цього потріть пляму руками - воно має відійти. У тому випадку, якщо водоемульсійна фарба виявилася стійкою - замочіть річ на 24 години, в воду додайте плямовивідник. Через добу виперіть річ.
4
Плями від фарби для волосся відтерти з речей практично неможливо. Якщо ви капнули на одяг фарбою, відразу ж виперіть її. Якщо ви помітили пляма через деякий час, спробуйте будь рідкий плямовивідник.