Як боротися з літньою спрагою.

Влітку через спеку і посиленого потовиділення особливо сильно хочеться пити. Однак не всі напої однаково підходять для втамування спраги. Важливо вибрати те питво, яке освіжає найкраще.
Інструкція
1
Випивайте достатню кількість рідини - у спеку це просто необхідно. Якщо цього не робити, то з'явиться ризик порушення водно-сольового балансу в організмі. До того ж пиття допомагає охолодитися і уникнути можливого теплового удару, від якого немає захисту навіть в тіні.
2
При цьому медики досить критично ставляться до напоїв, які люди найчастіше вживають в спеку. Найменш відповідні з усіх - ті, що містять алкоголь. Не слід сприймати пиво, навіть охолоджене, як нормальне питво для угамування спраги. Вплив алкоголю в поєднанні з високою температурою може тільки посилитися. Тому в спекотні дні бажано обмежити його вживання.
3
Не зловживайте солодкими газованими напоями. Через наявність в них підсолоджувачів вони швидше спровокують більш сильну спрагу, ніж вгамують її.
4
Також з обережністю у спеку слід споживати соки. Готові продукти із пакетів найчастіше практично не містять корисних речовин, а тільки насичують організм зайвим цукром. Свіжовичавлені соки здатні принести багато користі, але через свою високої концентрації погано втамовують спрагу. Якщо ви їх дуже любите, продовжуйте пити, але розбавляйте холодної питної або мінеральною водою.
5
Пийте якомога більше води кімнатної температури або з льодом. Бажано купувати її в пляшках, так як у багатьох регіонах Росії водопровідна вода містить багато шкідливих сполук заліза і хлору. Але при великому споживанні води є небезпека вимивання солі з організму. Тому мандрівники зазвичай додають трохи солі в своє питво. Також можна звернути увагу на спеціальні спортивні напої, насичені мінеральними солями.
6
Для спекотних днів підходить і чай. Його можна заварювати, а потім охолоджувати і пити з льодом. Навіть гарячий чай може допомогти охолодитися. Він стимулює потовиділення, що допоможе знизити загальну температуру тіла.