Як вставити логотип в сайт.

Як правило, логотип розміщується на сайтах в форматі зображення, а конкретний спосіб його вставки в уже існуючі сторінки залежить від їх дизайну та використаного способу верстки. В деяких випадках можна обійтися взагалі без редагування вихідного коду, в інших допоможе візуальний редактор системи управління, а в третіх без ручної правки HTML-коду не обійтися.
Інструкція
1
Якщо шапка сайту виконана у форматі зображення, логотип можна помістити поверх існуючої картинки з використанням будь-якого графічного редактора. Це найпростіший варіант, який не потребує редагування сторінок. Щоб ним скористатися, відшукайте файл із зображенням шапки на сервері сайту і завантажте його в комп'ютер. Потім відкрийте його за допомогою графічного редактора - для майбутньої операції цілком достатньо можливостей стандартного Paint ОС Windows.
2
Помістіть поверх відкритої картинки зображення логотипу - в Paint для цього призначений пункт «Вставити з" в випадаючому списку «Вставити». Мишкою перетягніть логотип в потрібне місце фонового зображення, змініть потрібним чином його розміри і збережіть результат комбінацією клавіш Ctrl + S. Завантажте файл шапки з логотипом на сервер, замінивши їм вихідний файл, і операція буде завершена.
3
Для вставки логотипу в HTML-код сторінки найзручніше використовувати графічний режим (режим WYSIWYG) редактора сторінок, який є в більшості систем управління сайтами. Відкривши потрібну сторінку в такому редакторі, клікніть місце, в яке слід помістити логотип, і натисніть кнопку вставки зображення в меню. На екрані має з'явитися діалог, в якому вам треба вказати місце зберігання файлу з логотипом в комп'ютері. Залежно від редактора, в цьому ж діалозі можуть бути і поля для введення додаткових параметрів - розмірів картинки, відступів від сусідніх елементів сторінки і т.д. Все заповнивши, натисніть кнопку OK, а потім збережіть відредаговану сторінку.
4
При відсутності можливості використовувати редактор сторінок вносити теги у вихідний код доведеться «вручну». Для цього відшукайте на сервері файл потрібної сторінки, завантажте його в комп'ютер і відкрийте в будь-якому текстовому редакторі - наприклад, в «Блокноті». Ця операція вимагає деякого знання мови верстки гіпертексту - вам треба знайти в HTML-коді правильне місце для розміщення тега логотипа. Сам цей тег в найпростішому варіанті можна записати, наприклад, так:
5
Додавши рядок у вихідний код, збережіть сторінку і замініть відредагованим файлом що зберігається на сервері оригінал. Потім завантажте туди ж файл із зображенням - для прикладу з попереднього кроку цей файл повинен називатися logo.png" і зберігатися в тій же папці сервера, куди поміщена відредагована сторінка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gwUEuPu02A0
Логотип надає сайту індивідуальність, наділяє його характером, робить упізнаваним. Саме тому розробці фірмової картинки приділяється особлива увага, що тягне за собою цілком обґрунтовані витрати.
Інструкція
1
Виберіть місце, яке повинен прикрасити розроблений логотип. Невеликі іконки зазвичай кріпляться до відкривається закладин, а повноцінну версію краще зробити гордим прикрасою шапки сайту.
2
Щоб поставити значок на закладку, подкорректируйте html-код, додайте між і тег . Загалом розрізі це виглядатиме так: Найменування вкладки Вміст сайту
3
Наведіть зображення в потрібний формат. Будь логотип - це картинка, яка вставляється за допомогою тега . Додатково можна включити різноманітні атрибути, наприклад, довжину, ширину, вирівнювання, розміри рамки, параметри спливаючого тексту.
5
Щоб задати логотип у вигляді посилання, скористайтеся тегом і закриває його .
6
Якщо сайт оснащений панеллю керування, то для вставки зображень використовуйте файл-менеджером. В принципі, логотип можна опублікувати через внесення змін до html-код. Функція стає доступною при натисканні кнопок «Джерело» або «Відобразити в html».