Як визначити фарбований автомобіль. Як визначити що ремонт автомобіля зробили якісний.

При купівлі вживаного автомобіля, природно, хочеться знати його історію, яку продавець, щоб не впустити ціну, не завжди розкриває повністю. Якщо машина була в аварії, то важливо, що ремонтувалося і наскільки якісно був зроблений ремонт. Від цього залежить ваша подальша безпека.
Вам знадобиться
  • - толщиномер
Інструкція
1
Якщо весь автомобіль або якась його складова перефарбовувалися, з великою часткою ймовірності це говорить про те, що проводився ремонт або заміна вузла. А значить, автомобіль побував в ДТП чи іншим чином отримав пошкодження. Наслідки ремонту, як би ретельно вони не маскувалися, можна визначити.
2
Подивіться, чи однакові зазори між передніми крилами і кромкою рамки лобового скла, між крилом і капотом. Також між бампером і обома передніми крилами. Взагалі зазори повинні бути рівними і однаковими з обох сторін. Хоча, що стосується вітчизняних авто, якесь невідповідність цілком може бути заводським браком.
3
Не дуже якісна фарбування може проявитися відзнаками в відтінках і структурі фарби, видимої навіть неозброєним оком. Зверніть увагу на заклепки. Шпаклівка на заклепках видає перефарбовування, а значить, і правку кузова. Видають себе і зафарбовані деталі з Вищербліни, сколами від камінців, які при фарбуванні не могли бути обділеними.
4
Подивіться під днищем, чи є під фарбою ознаки зварювання або правки лонжеронів. Болти кріплення, де вони є, не повинні мати сліди наслідків відкручування. Це стосується болтів кріплення дверей, капота і кришки багажника в першу чергу. Номерний знак, який побував в ДТП, матиме сліди рихтування.
5
Нарешті, легко визначити, фарбувався автомобіль або якісь його частини, за допомогою товщиноміра. Для цього достатньо притулити прилад до поверхні кузова. Толщиномер видасть товщину фарби на поверхні з точністю до мікрометра. Розбіжності в товщині покриття в 200 одиниць говорить про те, що автомобіль підфарбовувати.
Зверніть увагу
При аналізі ви виявили, що крило або двері перефарбовувалися. Купувати? Напевно, нічого страшного. Збивайте ціну і беріть. Але якщо відкрилося, що ремонтувалися капот, лонжерон, передня панель або дах, значить, автомобіль побував в серйозній аварії, і купувати його не варто.
Одним з атрибутів святкування Пасхи є фарбовані яйця , які символізують весну та відродження нового життя. Традиція фарбувати яйця йде з давніх часів. За легендою, яйце, подароване Марією Магдаленою імператору Тиберію, стало з білого червоним само собою. Сьогодні для фарбування яєць використовуються різноманітні барвники, що дозволяє отримати справжні витвори мистецтва.
Вам знадобиться
    • яйця;
    • цибулиння;
    • кави;
    • буряк.
Інструкція
1
Зазвичай великодні яйця фарбують в четвер. Цей день присвячується домашнім роботам, коли господині не тільки фарбують яйця , але і печуть паски. Це робиться для того, щоб в п'ятницю нічого не відволікало від молитов і відвідин служби. В суботу ж забарвлені яйця освячують в храмі і очікують настання Великодня.
2
Перед тим як пофарбувати яйця на Пасху, їх необхідно дістати з холодильника, щоб вони зігрілися. Якщо фарбувати яйця шляхом кип'ятіння зі спеціальними добавками, то холодна шкаралупа може тріснути, і яйце витече в воду. З метою профілактики появи тріщин в воду додається половина чайної ложки солі.
3
Для того щоб фарба лягала рівно, вимийте яйця з щіткою і милом. Можна додатково протерти їх спиртовим розчином.
4
Найпростіше пофарбувати яйця на цибулиння. Для цього покладіть яйця в каструлю, залийте водою так, щоб вона повністю покривала яйця , і додайте лушпиння. Чим більше лушпиння, тим інтенсивніше буде отриманий колір. Прокип'ятіть яйця в відварі не менше чверті години. Найбільш насиченим колір вийде, якщо залишити яйця в каструлі разом з відваром на ніч.
5
Оригінальними виходять яйця в цяточку. Для цього намочіть яйце і покатайте його по розсипаному по столу рису. Приклеїлися до шкаралупи рисинки зафіксуйте за допомогою марлі, щільно обмотавши нею яйце. Під час варіння яєць у відварі лушпиння рис залишить на яйця х після змивання світліші плями.
6
Можна використовувати не тільки лушпиння цибулі, а й інші натуральні барвники. Бордовими яйця вийдуть, якщо відварити їх у воді з додаванням подрібненої буряка або залишити вже варені в буряковому соку на ніч.
7
Аналогічними властивостями володіє мелену каву. Прокип'ятивши яйця в його відварі, можна отримати коричневий відтінок шкаралупи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v7IFY2HE1T8
Корисна порада
Змінити зовнішній вигляд яйця можна за допомогою рослинного масла. Якщо натерти ним шкаралупу, колір буде блискучим.