Як перевозити новонародженого в машині. Як перевезти новонародженого до.

Сучасна людина починає подорожувати з найперших днів свого життя. Свою першу поїздку новонароджений здійснює, коли його везуть з пологового будинку додому. Завдання дорослих - забезпечити малюкові комфорт і безпеку. Для цього існують спеціальні утримуючі пристрої. Везти маленької дитини в колисці або кріслі значно зручніше, ніж тримати його весь час на руках. Крім того, використання утримуючих пристроїв дозволяє захистити малюка від важких травм навіть у разі нештатної ситуації.
Вам знадобиться
  • - автомобільна люлька;
  • - дитяче автомобільне крісло.
Інструкція
1
Оберіть утримує пристрій. Для зовсім маленької дитини найбільше підходить люлька. Правда, малюк з неї досить швидко виросте. Крім того, люлька менш міцна, ніж крісло, і місця в машині займає значно більше. Але у неї є і своя перевага. Малюк в ній лежить, тобто його тіло знаходиться в положенні, найбільш відповідає віковим особливостям. Найголовніше - дитині ніщо не заважає правильно дихати. Такі пристрої іноді додаються до дитячих колясок.
2
Встановіть люльку на заднє сидіння. Вона розташовується перпендикулярно руху автомобіля. Для кріплення є спеціальні ремені, вони дозволяють міцно зафіксувати утримує пристрій. Не забудьте пристебнути і самої дитини вбудованими ременями.
3
Найбільш поширений спосіб перевезення немовля - в автомобільному кріслі. Поставте крісло так, щоб маленький мандрівник їхав спиною вперед. Закріпити утримує пристрій можна спеціальними скобами або звичайними ременями, які вже є в автомобілі. Малюк в такому пристрої знаходиться в напівлежачому стані, під максимальним кутом в 45 °. Прослідкуйте, щоб кут нахилу було не менше 30 °. У цьому випадку при дорожньо-транспортній пригоді голова дитини може різко впасти на груди, а це призведе до порушення роботи органів дихання. У деяких сучасних моделях автомобілів кут установки дитячого крісла заданий виробником.
4
У дитячого крісла є спеціальні вбудовані ремені, якими і потрібно зафіксувати грудничка. Не хвилюйтеся, що малюк розташовується напівлежачи. Здоровій дитині це не протипоказано. Зате крісло дуже добре утримує голівку, причому навіть у разі лобового зіткнення. Для грудничка, шийні м'язи якого ще надзвичайно слабкі, це дуже важливо.
5
Можна додатково зафіксувати новонародженого спеціальними валиками з тканини. Ними обкладають малюка з боків. Ці валики додаються до крісла. Використовувати саморобні пристрої на кшталт подушок або згорнутих в трубку рушників не рекомендується.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sZcF4NN94Uo
Корисна порада
Подорож в автомобільному кріслі передбачає спеціальний одяг. Замість ковдри або конверта купите своєму мандрівникові комбінезон, благо в магазинах зараз досить великий їх асортимент, і можна підібрати модель навіть для новонародженого.