Як відправити безкоштовне смс з комп'ютера на мобільний. Як безкоштовно з комп'ютера відправити смс на мобільний.

На сьогоднішній день в інтернеті існує безліч сервісів, які дозволяють користувачам здійснювати відправлення безкоштовних смс повідомлень на номери будь-яких стільникових операторів.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, програма-клієнт.
Інструкція
1
Пошук сервісу. Щоб знайти сервіс, який передбачає можливість безкоштовної відправки смс повідомлень, вам слід вдатися до допомоги пошукових систем. В поле запиту введіть «Безкоштовна відправка смс », після чого дочекайтеся закінчення пошуку і приступите до аналізу результатів. Деякі сервіси зобов'язують користувача зареєструватися, перш ніж йому стане доступною послуга безкоштовної відправки смс . Витративши пару хвилин, ви зможете знайти сервіс, який не передбачає томливої реєстрації.
2
Деякі сервіси відправки безкоштовних повідомлень обмежують обсяг вводяться символів. Тут є маленька хитрість. Якщо ваше повідомлення коротке, ви можете написати його російською мовою (до 64-х символів). Якщо ж ваше повідомлення довге, ви можете перемкнути розкладку клавіатури і набрати повідомлення на латиниці, вас буде обмежувати вже 360 символів.
3
Ви також можете відправляти безкоштовні повідомлення через такі програми, як ICQ і Mail.Agent. Тут також існують обмеження по вводу символів та інтервалу між відправленнями смс . Щоб відправити повідомлення на який-небудь номер, ви повинні додати його в загальний список контактів. Для цього в меню клієнта виберіть пункт «Додати контакт для дзвінків і смс " і введіть його дані в потрібне поле.
4
Крім всіх перерахованих вище способів, ви також можете здійснювати безкоштовну відправку смс з офіційних сайтів операторів стільникового зв'язку. Для цього вам необхідно відвідати відповідні ресурси, де, слідуючи наданим інструкціям, ви зможете виконати відправку безкоштовних смс повідомлень.