Як незвично привітати з днем ??народження. Як відзначити ювілей для літньої жінки.

У день народження хочеться привітати іменинника якомога оригінальніше, щоб порадувати його і відрізнитися від решти гостей. Проявіть фантазію і постарайтеся здивувати в цей день близької людини. Йому напевно сподобається ваш сюрприз.
Вам знадобиться
  • - подарунок;
  • - телефон;
  • - кольорові крейди;
  • - листівки;
  • - приємні дрібниці.
Інструкція
1
День народження - це, звичайно, подарунки. Якщо іменинник заздалегідь не попросив вас купити річ, про яку він мріє, проявіть фантазію. Не варто дарувати винуватцеві торжества черговий сувенір з магазину. Подаруйте йому сертифікат на фотосесію (ще краще - на костюмовану), прогулянку на конях або плавання з дельфіном в басейні. Для офісного трудівника забавним подарунком будуть різні стрибають, літають і тікають будильники, а дівчину можна порадувати величезним букетом квітів, от тільки не справжніх, а зроблених з повітряних кульок.
2
Основна маса привітань почне сипатися на іменинника з ранку, як тільки він прокинеться. Випередите всіх - привітайте дорогого для вас людини, як тільки годинник проб'є північ. Так він буде знати, що ви думаєте про нього і чекали його дня народження з не меншим нетерпінням, ніж він сам. Звичайно, ви повинні знати, що людина в цей час ще спить. Якщо ви вмієте співати, а може навіть і грати на гітарі, не варто обмежуватися дзвінком або СМС-повідомленням. Виконаєте винуватцеві торжества серенаду під балконом.
3
Величезна напис під вікном, можливо, і не є таким вже оригінальним способом привітати з днем народження, проте неодмінно приводить у захват більшість іменинників. Робити її краще кольоровою крейдою. Винуватець торжества помилується на неї пару днів, а потім привітання змиє дощем.
4
Підкиньте імениннику кілька листівок і просто приємних дрібниць. Уявіть, як ваш близький тягнеться вранці в хлібницю і натикається на м'яку іграшку. Разом з ключами від будинку він витягує і цукерку. Відкриває в метро книгу, а там лежить листівка з привітаннями. Такі дрібниці з самого ранку піднімуть імениннику настрій.
5
Домовтеся з друзями і зробіть спільне костюмоване привітання. Нарядитеся ковбоями, які заблукали туристами або піратами, які вирішили привітати іменинника. Заздалегідь підберіть забавні віршики та розіграйте перед винуватцем торжества невелику сценку. Напевно ваш друг буде в захваті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-ROs4hGMMio