Як отримати свій домен.

Наявність власного сайту в інтернеті дозволить вам заявити про себе на весь світ. Однак перед тим як ви це зробите, потрібно обзавестися доменним іменем для вашого майбутнього проекту.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, реєстрація в платіжних системах мережі.
Інструкція
1
Безкоштовне отримання доменного імені.На сьогоднішній день в мережі є безліч сервісів, де користувач може безкоштовно зареєструвати доменне ім'я для свого проекту і побудувати на ньому сайт, не заплативши при цьому будь-яких засобів. Для того щоб скористатися даною пропозицією, вам потрібно ввести в пошуковій системі запит «Безкоштовний конструктор сайтів» і вибрати відповідний сервіс. Єдиний мінус, яким володіють подібні пропозиції, є той факт, що після обраного вами доменного імені буде відображатися адресу сервісу і загальний адресу виглядатиме як «вбрання імя.сервіс.зона домену».
2
Реєстрація платного домена.К пріоритетами платних доменів можна віднести їх красу відображення: «вбрання імя.зона домену». До мінусів - вам доведеться оплачувати домен щороку, крім оплати домену, вам також доведеться щомісяця платити за послуги хостингу (розміщення сайту в мережі). Щоб зареєструвати платний домен, спочатку виберіть реєстратора. У пошуковій формі будь-якого пошуковика наберіть запит «Реєстрація доменів» і знайдіть найбільш оптимальну пропозицію для себе. Не поспішайте купувати домен у першого-ліпшого реєстратора - великі компанії надають послуги за досить високими цінами, в той час як їх реселлери пропонують свої послуги за нижчою ціною.
3
Після того, як ви виберіть реєстратора, створіть обліковий запис на його офіційному сайті. В анкеті вказуйте ваші реальні дані, щоб при необхідності ви змогли підтвердити право на володіння доменом. У відповідному розділі сайту виберіть доменне ім'я і оплатіть його придбання найбільш зручним для вас способом. Після оплати вам буде наданий домен, зареєстрований на рік (з моменту платежу). Не забувайте щорічно продовжувати реєстрацію домену, в іншому випадку ви ризикуєте його втратити.