Як знайти хороший хостел.

У подорожі значна частина витрат припадає на оплату проживання. Однак витрати на житло можна істотно знизити, якщо вибрати для бронювання хостел - готель, схожий на гуртожиток.
Інструкція
1
Вирішіть, їдете ви в подорож на самоті або з попутниками. Це дуже важливо, тому що в деяких хостелах можливо забронювати не одне місце, а тільки кімнату цілком - вони називаються apartment. У той же час, приміщення, в яких можна сплатити тільки одне ліжко і жити поруч зі сторонніми, називаються dorm. Звертайте увагу на ці деталі в описі кімнат в хостелі, якщо не хочете переплатити, випадково забронювавши кілька місць.
2
Зайдіть на один із спеціалізованих сайтів з пошуку хостелів. Задайте в параметрах пошуку країну і місто, куди ви прямуєте, а також дати перебування там. Система видасть вам декілька доступних варіантів, серед яких ви зможете вибрати найбільш цікавий для себе.
3
Враховуйте місце розташування хостела. Якщо ви їдете в незнайоме місто, бажано попередньо подивитися на карті, наскільки близько ваш хостел знаходиться до різних пам'яток. Ви можете заощадити, зарезервувавши житло у віддаленому районі, але при цьому ваші транспортні витрати істотно збільшаться.
4
Під час бронювання хостелу на сайті зверніть увагу на опис місця проживання. Там буде вказано, чи є в готелі інтернет, і якщо є, чи потрібно за нього доплачувати. Зверніть увагу і на наявність кухні - це вагомий плюс для бюджетної готелю. Там ви зможете готувати їжу, щоб заощадити на харчуванні поза хостела. Подивіться, чи включений у вартість проживання сніданок.
5
Врахуйте, що у кожного хостела свій розклад роботи. Деякі з них досить рано закриваються і не зможуть вас зареєструвати, якщо ви приїдете вночі. Інші, навпаки, закриті вдень, і проживають в них зобов'язані на цей час залишати кімнати, в яких буде проводитися прибирання. Ознайомтесь з розкладом роботи готелю, перш ніж вибирати її серед інших.
6
Знайдіть фотографію хостела і його околиць на ресурсі Google-карти. Так ви зможете зрозуміти, чи дійсно це приємне місце, щоб залишитися там на час, або ж краще вибрати інший варіант.
Зверніть увагу
Найкраще бронювати хостел заздалегідь, на одному зі спеціалізованих інтернет-сайтів. Якщо ви вирішите знайти готель такого типу в місті після прибуття, великий ризик, що для вас не буде місць.
Хостели - хороший варіант для тих, хто хоче відправитися в інше місто або країну, але не готовий платити великі суми за номери в готелі. Однак туристам, які подорожують парами, буває непросто вибрати відповідне «гуртожиток», в якому вони могли б зняти окрему кімнату.
Як правило, в приміщеннях хостела живуть 4-8 чоловік, притому нерідко туристам доводиться ділити кімнату з незнайомими людьми. Для сімейної пари це незручно з двох причин. По-перше, чоловік і жінка не зможуть усамітнитися і провести романтичну ніч разом. По-друге, присутність сторонніх людей у кімнаті підвищує ризик крадіжки, а це негативно позначається на враженнях від подорожі. Саме тому тим, хто бажає заощадити, варто знайти хостел на двоіх.Виберіте сайт, за допомогою якого можна підібрати відповідне «туристичне гуртожиток». Як правило, такі сайти є англомовними, проте в багатьох з них є функція вибору мови, тому складнощів з перекладом, швидше за все, не виникне. Далі вкажіть країну і місто, куди ви хочете поїхати. Ви побачите список доступних хостелів, їх яких потрібно буде вибрати найбільш підходящий. Обов'язково зверніть увагу на тип кімнати. Вам можуть запропонувати Dorm, тобто гуртожиток, притому воно може бути чоловічим, жіночим і змішаним. Однак цей варіант в даному випадку неактуальне, тому слід знайти Private Room, тобто окрему кімнату. Для пари підійде Twin Room. Якщо ви хочете, щоб у вашій кімнаті був ще й туалет, вибирайте Ensuite Room. В іншому випадку приготуйтеся до того, що в хостелі буде один санвузол на кілька комнат.Лучшій варіант знайти підходяще «гуртожиток» з окремою кімнатою для пари - звернути увагу на великі хостели, розташовані в багатоповерхових будівлях. Також варто віддавати перевагу компаніям, які займаються організацією мережевих хостелів. Саме вони найчастіше мають як бажання, так і можливість догодити клієнту, а тому пропонують не номери на 8 осіб без всяких зручностей, а зручні затишні кімнатки, розраховані на двох і навіть на одного. В цьому випадку ви зможете розраховувати і на хороше обслужіваніе.Вибірая хостел, звертайте увагу на вартість проживання і розташування. Якщо вам доведеться витрачати багато часу і грошей, щоб дістатися до центру міста, економія може обернутися зайвими витратами. Вибравши кілька хостелів, зверніть увагу на відгуки туристів, які їх відвідали. Вчіться на чужих помилках і не вибирайте не користуються популярністю закладу, навіть якщо вартість проживання в них дуже низька. В іншому випадку ви ризикуєте зіпсувати собі і своєму партнерові поїздку.