Як навчитися бою на гітарі.

Бой - вид акомпанементу на гітарі , при якому всі (або всі гравці) струни гітари звучать одночасно. Звук витягується за допомогою удару пальцем або медіатором.
Інструкція
1
Почніть просто рахувати до чотирьох. Прорахуйте кілька разів, щоб все рахунки були однакової тривалості. Краще всього вибрати повільний або помірний темп.
2
Затисніть будь акорд, краще без баре. Продовжуючи вважати, на «раз» вдарте нігтем великого пальця по всіх струнах вертикально, від шостої до першої. На решту порахунки повторіть. Чи не застрявайте і не чіпляйте струни, кожна повинна прозвучати однаково швидко, однаково голосно з іншими. Рука не розпрямляється, темп і ритм не змінюється.
3
Повторіть такий удар, замінивши великий послідовно на середній і безіменний пальці.
4
Зробіть невелику перерву, попийте чаю, обміркуйте, що ви робили правильно, що неправильно, в які моменти ви відчували дискомфорт.
5
Відновіть роботу. Почніть з рахунку. Після декількох порожніх тактів на «раз» вдарте вказівним від шостої до першої струні, на «два» - їм же назад. На «три» і чотири повторіть серію. Так кілька тактів, не змінюючи темпу, не застряє між струнами, зберігаючи рівність.
6
Повторіть те ж саме з середнім і безіменним пальцями.