Як навчитися прислухатися до своїх біологічним годинником.

Організм кожної людини - унікальна система, в якій всі процеси життєдіяльності протікають по параметрах, заданих природою. Кожна клітина і весь організм в цілому живе за своїми біоритмами і містить гени, в яких закладена періодичність життєвих процесів. Щоб продовжити молодість, необхідно навчитися прислухатися до своїх біологічним годинником і жити відповідно до біоритмами.
Інструкція
1
Дотримуючись закон часу, живучи за тими біоритмам, які закладені в кожній людині, можна не тільки зберегти молодість, але і продовжити повноцінне існування. Щоб навчитися прислухатися до своїх біологічним годинником, необхідно стати гармонійною особистістю. І це не трапиться, поки ваша голова буде зайнята одним, серце - іншим, а тіло - третім. Не вміючи підлаштовуватися під свій внутрішній світ, ви не зможете адаптуватися в постійно мінливих умовах навколишнього середовища. А це вже може призвести до серцево-судинних катастроф і багатьом хронічним захворюванням.
2
Зовнішні несприятливі фактори, будь то погана екологія, хронічна втома або стрес, прискорюють хід ваших біологічних годин, а, значить, наближають час смерті. Але ці години, кожну секунду визначаючи реакцію організму на зовнішні впливи, змінюють свій ритм і підлаштовують його, вибираючи оптимальну частоту, найсприятливішу з усіх можливих у даних конкретних умовах існування.
3
За рахунок цієї адаптації, підстроювання своїх біологічних годин, людина отримує можливість перемогти хворобу. Тому так важливо відчувати той ритм, який заданий внутрішнім саморегульованим механізмом. Прислухаючись до себе, своїх відчуттів, живучи відповідно до них, ви зможете дбайливо витрачати ті внутрішні резерви, які приховані в організмі.
4
Розробіть і строго дотримуйтеся розпорядку дня, режиму сну і неспання. Неухильне дотримання йому є потужним синхронизирующим механізмом, який змушує працювати кожну клітину вашого організму в єдиному ритмі. Навчіться відчувати цей ритм.
5
Підкоріть своє життя режиму: їжте в строго певні години, лягайте спати і прокидайтеся вчасно, точно дотримуйтесь приписами лікаря при прийомі медичних препаратів. Виберіть той режим, при якому ви відчуваєте себе найбільш комфортно і організм сам підлаштуватися під нього, але вам доведеться постаратися, щоб збоїв не виникало.
6
Прекрасний спосіб відчути себе, зрозуміти і оцінити відчуття, прислухатися до своїх біологічним годинником можна використовуючи нескладну вправу. Лежачи в ліжку перед сном витягніться на спині і, закривши очі, подумки огляньте своє тіло від кінчиків пальців ніг до верхівки. Викиньте з голови всякі суєтні думки, розслабтеся і проведіть внутрішню інспекцію, відчуваючи тепло в тілі, розслабляючи напружені м'язи, заспокоюючи подих. Воно має бути повільним і зовсім неглибоким.
7
Увімкніть таку процедуру в свій розпорядок дня і поступово ви почнете добре відчувати своє тіло і біоритми, за якими воно живе. Після цього всяка зміна цього ритму, пов'язане із зовнішнім несприятливим впливом, відразу ж буде вами діагностовано. Відчувши збій, ви завжди зможете вчасно підключити захисні механізми і знову синхронізувати ритм свого життя з ритмом біологічних годин.