Як новонародженим давати вітамін D. робота судимість.

Від правильного харчування новонароджених в чому залежить їх здорове повноцінне розвиток. Одним з життєво необхідних для дитини речовин є вітамін D. Він відсутній в молоці матері, тому немовлятам його треба давати додатково до основного харчування.
Інструкція
1
Вітаміном D називають групу біологічно активних речовин, у тому числі ергокальциферол і холекальциферол. Дітям його дають для профілактики рахіту. У природних умовах вітамін D утворюється в шкірі під впливом на неї сонячного світла, тому його прийом призначають дітям до трьох років з вересня по травень - тобто в той час, коли відчувається недолік сонячного світла.
2
Зверніть увагу на те, що сонячне світло повинен потрапляти на шкіру дитини безпосередньо, без яких би то не було перешкод. Потрібен саме сонячний ультрафіолет, який здатне затримати навіть звичайне віконне скло. Гуляючи з дитиною в теплу пору року, максимально відкривайте його шкіру сонячному світлу. Це не означає, що дитину слід підставляти під прямі сонячні промені, достатньо і розсіяного світла. Головне, щоб немовля було максимально оголений.
3
Як джерело вітаміну D дітям зазвичай дають вигантол або аквадетрім. Вигантол призначають дітям віком від двох тижнів по одній краплі, вранці. Якщо дитина недоношена, препарат слід приймати по дві краплі. Для лікування рахіту денну дозу треба збільшити до 4-8 крапель.
4
Якщо джерелом вітаміну D є аквадетрім, то його слід приймати з чотирьох тижнів життя. Денна доза становить 1-2 краплі, для недоношених дітей - 2-3 краплі. При лікуванні рахіту дозу препарату збільшують до 4-10 крапель.
5
Слід звернути увагу на те, що вигантол випускається на масляній основі, в той час як аквадетрім - на водній. Водний розчин всмоктується і засвоюється краще масляного, що має значення у разі використання препарату для недоношених дітей.
6
В деяких випадках використання препаратів з вітаміном D може викликати алергічні реакції, тому перед застосуванням Вігантол і аквадетріма обов'язково слід проконсультуватися з лікарем.
7
На практиці вітамін D найзручніше давати дитині в ложці з невеликою кількістю молока, води або розведеного соку - наприклад, яблучного або виноградного. Врахуйте, що якщо дитина вигодовується на штучних сумішах, вітамін D давати не треба - як правило, він вже присутній в суміші. Точний склад суміші можна подивитися на упаковці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AvXJqMOm7ag