Як продавати жіноче взуття.

Консультанти взуттєвих магазинів не дрімають: варто покупниці зацікавитися якої-небудь парою взуття, так відразу виникне поруч послужливий персонал, направо і наліво розхвалюють переваги туфель. Але бувають і ситуації, коли ні від кого не можна домогтися зрозумілих відповідей на питання з приводу привабливого товару. Це свідчить про те, що консультантам були дано рекомендації, як правильно продавати жіноче взуття.
Вам знадобиться
  • - жіноче взуття;
  • - жіночі аксесуари;
  • - консультант;
  • - інструкції з реалізації товарів.
Інструкція
1
Розподіліть жіноче взуття по групах. Зберіть окремо пляжні, вихідні, прогулянкові моделі. Усередині кожної групи також проведіть розсортовування: окремо розставте босоніжки, окремо - сланці і т.д. Таким чином, покупницям буде простіше орієнтуватися в магазині при виборі необхідного товару.
2
Зробіть невеликі цінники, якщо це не суперечить правилам мерчендайзингу - помістіть їх на підошву або всередину жіночого взуття. У такому випадку, щоб побачити всю інформацію про модель, а також ознайомитися з ціною на неї, потенційна покупниці буде змушена взяти зразок. Тактильний контакт дуже важливий при продажу жіночого взуття, тому вважається, що психологічно людина вважає своїм те, що бере в руки.
3
Навчіть персонал задавати відкриті питання, щоб розговорити купувальницю і з'ясувати її потреби. Також це допоможе заощадити час консультанта, якщо він зможе розрізнити покупця і людини - «я тільки подивитися». З'ясування потреб - дуже важлива частина роботи при продажу жіночого взуття. Відповідно до отриманої інформації, пропонуйте відповідні моделі, що скоротить час покупниці на даремний огляд численних туфель.
4
Згадуйте про наявність аксесуарів саме до «даної моделі». У більшості випадків дівчата і жінки прагнуть носити однакові за кольором взуття і сумки. Останні можуть бути представлені у вашому магазині в різних розмірах. Враховуйте дані потреби і при мерчендайзинге магазину, адже дотримання таких хитрощів допомагає продавати жіноче взуття.
5
При «рекламу» моделі використовуйте класичний хвалебний «бутерброд». Спершу вкажіть плюси обраного товару. Не прагніть перехвалити його, достатньо трьох-чотирьох компліментів і відмінностей від інших моделей. Далі - назвіть ціну за дану пару взуття. Цей момент дуже важливо проговорити, тому покупниця отримає вже побачену інформацію в вербалізувати якості, і швидше звикне до неї. Завершальним моментом - аргументуйте цифри на ціннику, поясніть, що дає людині покупка обраної моделі. Перед тим, як продавати жіночу взуття за допомогою «бутерброда», обов'язково потренуйтеся в такій подачі товару на тренінгу з продажу.