Як вибрати авто в Білорусії б/у. Як замовити б/у авто з Білорусії.

Купівля транспортного засобу з Білорусі - привабливий варіант придбання машини для вітчизняних автолюбителів. Близькість республіки, її якісні дороги і більш низькі мита підтверджують пріоритетність подібного вибору.
Вам знадобиться
  • - ПК з доступом в інтернет;
  • - телефон;
  • - євро або американські долари для покупки автомобіля;
  • - паспорт;
  • - водійське посвідчення.
Інструкція
1
Ознайомтеся з ринком старих автомобілів в Білорусі. Підберіть відповідний варіант, відвідавши сайти: www.abw.by, www.irr.by/cat/cars, www.myauto.by, www.abz.by, www.ao.by, www.autolux.by, www.belarusauto .com, www.zarulem.by, www.autoban.by, www.avtomotominsk.com.
2
Не бажаючи переплачувати і зіставляючи запитувану грошову суму з реальною вартістю транспортного засобу з пробігом, зверніть увагу на його рік випуску. Зайдіть на інтернет-портал AUTO.RU і дізнайтеся ціну аналогічної моделі на російському автомобільному ринку. Збережіть контактні дані продавців зацікавили вас машин.
3
Врахуйте, що подаючи документи на придбаний автомобіль в російську митну службу, вам буде потрібно підтвердити його відповідність міжнародному екологічному стандарту. Перейдіть за посиланням: http://www.gost.ru/wps/portal/pages.AutoCertificates. Ввівши в пошукову форму веб-ресурсу марку машини і її код VIN, з'ясуйте, чи відповідає сертифікату «Євро-4» цікавить вас транспортний засіб.
4
Зв'язуючись з продавцем машини за вказаною в оголошенні телефону Республіки Білорусь, не помиліться при наборі номера абонента. Якщо ви телефонуєте з мобільного апарату з Росії на номер, вказаний в міжнародному стандарті і записаний через символ «+», наберіть його саме в такому вигляді. Спілкуючись з міського телефону, замість «плюса» натисніть «8», після сигналу - «10», потім активуйте інші цифри.
5
У розмові поцікавтеся, чи не проданий чи ще автомобіль, коли він розмитнений. Запитайте, чи не була машина в аварії, і за яку конкретну суму її продають. Вирушаючи в Білорусь, візьміть російський паспорт і водійське посвідчення. Пам'ятайте, що через девальвацію місцевої та ажіотажу з купівлею іноземної валюти, вам необхідно перед поїздкою обміняти рублі на євро або американські долари, якими ви будете розраховуватися за машину.
6
Огляньте автомобіль і перевірте справність усіх його вузлів. Переконайтеся в наявності розбірливих номерних характеристик (VIN на дверній стійці, під склом, номер двигуна). Відвідайте веб-сайт http://gtk.gov.by/ru/transp і визначте, проходило Чи транспортний засіб процедуру розмитнення.
7
Визначте дату виробництва автомобіля, який ви плануєте придбати. Іноді у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу з пробігом вказано недійсний, більш пізній рік його випуску. Отримайте реальні відомості про машину на сайті www.vin.su.
8
Будьте уважні, вибираючи між безкоштовним оформленням процесу купівлі-продажу автомобіля в ДАІ і варіантом угоди через комісійний магазин, за послуги якого вам доведеться платити. Врахуйте, що деякі російські митниці вимагають пред'явити довідку-рахунок, отримати яку можна лише в другому випадку.