Як зайняти грошей. чи має розписка юридичну силу в Україні.

Як зайняти гроші у банку - це зрозуміло. Збираєте пакет необхідних документів, заповнюєте банківську анкету і даєте всі дані про себе. Служба безпеки банку перевіряє ваші відомості та складається офіційний документ про позику. Але часто гроші доводиться позичати у друзів або знайомих, іноді великі суми. Як оформляти позики в цьому випадку, щоб убезпечити себе і людей, що дають в борг, від всіляких непорозумінь.
Інструкція
1
Обов'язково потрібно оформляти розписку завірену нотаріусом. Розписка, що не завірена нотаріусом, має таку ж юридичну силу, якщо сума позики перевищує 1 тисячу рублів. У написанні розписки необхідно дотримуватись певних правил.
2
Розписка повинна бути написана від руки. Друкувати її не можна, так як у випадку виникнення взаємних претензій юридичну силу має тільки розписка написана рукою позичальника.
3
В розписці вказуються всі анкетні дані того хто бере гроші і того хто позичає. Вкажіть паспортні дані обох сторін, адреса постійної реєстрації і фактичного проживання. Сума боргу вказується цифрами і прописом в рублях або в доларовому еквіваленті. Обов'язково проставляється дата повернення грошей , вказується процентна сума за кожний день прострочення у разі несвоєчасного повернення.
4
Суму відсотків за користування позикою краще не писати. Внесіть її в загальну суму боргу.
5
Необхідно в розписці вказати анкетні та паспортні дані двох свідків. Гроші давати і брати також краще при свідках.
6
Ставляться підписи всіх учасників угоди і їх розшифровки. Вказується дата складання розписки.
7
У всіх порожніх місцях необхідно поставити прочерки у формі Z, щоб нічого не можна було дописати.
8
Розписку віддавайте займодателя тільки після отримання грошей . Після повернення позики розписку потрібно забрати.
9
Краще взяти письмове підтвердження про те, що борг повернуто в повному обсязі. Віддавати гроші також потрібно при свідках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qJ2q9_QmsqY
Зверніть увагу
Все менш реальним здається зайняти грошей у знайомих або родичів: у них свої витрати, бюджет давно розпланований. До того ж, не хочеться нікого турбувати і псувати відносини з людьми. Ще більш важка ситуація - коли нам твердо необхідно взяти гроші в борг терміново без довідок, поручителів і застави.
Корисна порада
Зайняти гроші до зарплати можна різними способами. Це залежить від обставин і умов, на яких кредитор надає фінансову допомогу. Що робити, якщо терміново потрібні гроші в борг. Оформлення грошей в кредит під відсотки. Як відбувається отримання грошей в борг. Де взяти гроші в разі фінансових проблем.