Як з користю провести вихідні.

Потрібно вміти не тільки працювати, а й відпочивати. Бездарно витрачені вихідні можуть зіпсувати вам настрій на весь тиждень, тому краще розпланувати уїк-енд заздалегідь з урахуванням ваших смаків і уподобань.
Інструкція
1
Поїдьте відпочити на природу. Ви можете поїхати на дачу, відправитися в ліс або до найближчої водойми. Взимку, якщо не дуже холодно, теж слід вийти на прогулянку, хоча б у сусідній парк. Кращий варіант - активний відпочинок. Взимку пройдіться на лижах або прокотите дітей на санках. Влітку займіться водними видами спорту, пограйте в м'яч або в бадмінтон. Згадайте про квача і хованки - такі ігри приведуть у захват дітей, та й дорослим вони сподобаються. Якщо ви віддаєте перевагу більш спокійний відпочинок, організуйте пікнік з сім'єю або друзями. Головне - не зловживати алкоголем, щоб не почати робочий тиждень з проблем зі здоров'ям.
2
Зустріньтеся з друзями. Для цього найкраще домовлятися заздалегідь. Можна приготувати частування у себе вдома, разом сходити в кафе або на виставку. Намагайтеся вибирати місце, найбільш зручне для спілкування і цікаве для всіх учасників зустрічі.
3
Присвятіть частину часу родині. Це може бути поїздка до батьків, романтична вечеря з чоловіком або кілька годин для спілкування з дітьми. Це час дуже важливо, оскільки протягом тижня багато людей, що живуть разом, зустрічаються тільки ввечері і на короткий час, заповнене домашніми справами.
4
Виділіть час для свого культурного розвитку. Сходіть в театр або на концерт. При цьому найкраще брати з собою людину, якій це дійсно цікаво, або ж зовсім йти на самоті. Якщо у вас немає часу на такий повноцінний вихід у світ, почніть читати нову книгу, яку довго відкладали через нестачу часу.
5
Займіться домашніми справами. При цьому не слід перетворювати всі вихідні в одну суцільну генеральне прибирання. Краще розділити справи на кілька етапів - наприклад, в один тиждень можна присвятити пару годин вікнам - вимити їх і випрати всі штори. На наступний тиждень зайнятися кухнею - відмити плями з плити і змішувачів, до яких довго не доходили руки, і т.д. Також можна залучити до допомоги і домашніх - ви не зобов'язані піклуватися про будинок поодинці.
6
Присвятіть частину вихідного дня турботі про зовнішність. Субота або неділя - гарний час для походу в перукарню або до косметолога. Багато чого можна зробити і вдома, наприклад, живильну маску для обличчя або обробку тіла скрабом.