Як підбирати матеріал для нарощування нігтів.

Красиві нігті завжди привертають увагу і викликають захоплення у оточуючих. У справі нігтьової архітектури не обійтися без спеціальних інструментів і матеріалів. Правильний їх вибір дозволить якісно змоделювати кожен нігтик.
Інструкція
1
При нарощуванні до натурального нігтя приклеюється пластиковий «подовжувач» (типс). Після запиливания форми і довжини нігтьова пластина разом з тіпсом перекривається обраним гелем. Затвердіння покриття відбувається під впливом УФ-променів. Після полімеризації готовий ніготь підпилюється і полірується.
2
Найбільш популярні сьогодні гелі марки FSM, BO, ZO, Giorgio, RuNail, Global, Cappachini. Продукція компаній Lady Victory і IRISK вважається більш елітної, що відбивається на її ціні. Гелеві склади бувають одно-, дво- і трифазними. Однофазний склад представлений єдиним препаратом, одночасно забезпечує зчеплення покриття з нігтьової пластиною, формування і міцність структури. В двофазних складах один препарат відповідає за перші дві функції, другий - за третю. У трифазних - три препарати: зчіплюючий, що моделює і додає міцність.
3
Зверніть увагу на в'язкість гелю, від якої залежать його моделюють властивості. Вона повинна бути оптимальною, оскільки при високій щільності можуть виникнути труднощі з формуванням красивого нігтя, а мала в'язкість призведе до розтріскування гелю і попаданню його на кутикулу.
4
Пам'ятайте, що про неякісне продукті свідчать наявність неприємного різкого запаху, пожовтіння і сильне подразнюючу дію на шкіру. Ці ознаки спостерігаються в недорогих китайських гелях, в яких присутня метакрилова кислота.
5
безкислотній гелі роблять більш щадне дію. Американські та європейські виробники більш вимогливі до екологічності та якості своєї продукції. До її складу, замість дешевої метакриловой кислоти, входять більш дорогі та якісні компоненти, звідси і солідна ціна.
6
Одночасно якісними і недорогими визнані гелі російського виробництва, наприклад NOGTIKA. Ці безкислотні гелі-лаки використовуються не тільки для моделювання нігтів, але і для покриття натуральних. Для швидкої полімеризації вибирайте підходящу ультрафіолетову лампу і гелі від одного виробника.
7
Врахуйте, що всі матеріали, призначені для нарощування нігтів, є алергенами. Алергічна реакція найчастіше проявляється у вигляді свербіння і печії навколо ложа нігтя. Для більш дорогих складів, як правило, характерна гипоаллергенность (INFINITI, Astonishing). Однак не слід виключати індивідуальну чутливість до окремих речовин. Навіть при використанні дорогого гелю не можна допускати його контакту зі шкірою та кутикулою.
8
Порівняно недавно використовується метод покриття «живим полімером». Власні нігті під таким покриттям, яке «дихає» і сприяє відведенню вологи і продуктів метаболізму, охороняються від стоншування і иссушения. За допомогою живого полімеру можна абсолютно непомітно відновити пошкоджений ніготь, оскільки він не твердіше натуральних нігтьових пластин.