Як не захворіти у відпустці.

Отпускной сезон пов'язаний не тільки з далекими переїздами, а й хворобами, виникаючими під час них. Відвідування чужої країни може захмаритися застудами та іншими захворюваннями, уникнути яких можна, проявивши трохи пильності.
Інструкція
1
Беріть з собою теплу кофту, особливо під час переїздів і перельотів. Літаки, автобуси, таксі та інші види транспорту, що доставляють і перевозять вас в чужій країні, оснащені кондиціонерами, які зазвичай включені на повну міць. У зв'язку з цим ваш організм буде переносити різкі перепади температури і вологості, що здатне розбудити сплячі патогенні мікроби і змусити вас захворіти ангіною або іншими захворюваннями. Намагайтеся одягатися так, щоб не перегріватися і не переохолоджуватися. Майте на сумці кофту, яку можна надіти під час пересування на транспорті.
2
Плавно переходите на новий режим харчування. Кишкові розлади - поширений вид відпускних хвороб. Часто вони трапляються унаслідок різкої зміни звичного харчування. Тому постарайтеся переводити організм на нові екзотичні продукти і страви поступово, тим самим знижуючи його стрес.
3
Не поспішайте здійснювати запливи в пік сонячної активності. Охолодитися в море завжди приємно, але в той же час і небезпечно. Перегрівшись на сонці, відпочиваючі прагнуть поплавати у прохолодній воді, що призводить до переохолодження. Намагайтеся мінімізувати перепад температури. У перші дні відпустки плавайте в море вранці і на заході, - так ви привчите тіло, і вже через кілька днів зможете насолоджуватися морською водою днем без небезпеки захворювань.
4
Не прагніть охолоджуватися під кондиціонером. Туристи часто пересуваються перебіжками в пошуках кондиціонера від одного закладу до іншого. І знову перепад температури застає зненацька їх організми, що призводить до постільної режиму мінімум на три дні. Якщо ви не переносите спеку, залишайтеся в її пік в готелі і не прагнете до прогулянок на пригріві в надії сховатися від нього в прохолодному ресторані.
Зверніть увагу
Незважаючи на всі запобіжні заходи, завжди беріть з собою аптечку. Помістіть в неї повний набір лікарських засобів, які допоможуть вам швидко стати на ноги, а не провести відпустку в ліжку готелю.
Корисна порада
Перед поїздкою не зайвим буде підготувати організм до всіх стресів, які чекають його у відпустці. Не зайвим буде провести курс загартовування, пропити вітаміни і перейти на здорове харчування.