Як встановити на телефон додаток для твіттера.

За допомогою твіттера ви завжди можете залишатися на зв'язку зі своїми знайомими, розповідаючи їм про те, що відбувається у вашому житті або просто висловлювати свої думки. Зробити це можна як з комп'ютера, так і з мобільного телефону, встановивши спеціальний додаток.
Інструкція
1
Скачайте додаток на ваш комп'ютер і відправте його на ваш мобільний телефон. Для цього ви можете використовувати синхронізацію через дата-кабель. Як правило, він входить в комплект поставки телефону, в іншому випадку купите його в салоні стільникового зв'язку. Якщо у вас відсутні драйвера, ви можете скачати їх на офіційному сайті виробника вашого телефону, або ж на будь-якому з фан-сайтів, присвячених вашому телефону. Встановіть їх, після чого підключіть ваш телефон до комп'ютера і переконайтеся, що ПЗ для синхронізації «бачить» телефон. Після цього відправте додаток на мобільний.
2
Ви також можете відправити додаток, використовуючи Bluetooth адаптер, якщо він є на вашому мобільному. Активуйте доступність для інших пристроїв на телефоні, після чого з комп'ютера знайдіть стільниковий і відправте на нього програму. Підтвердіть прийом файлу, після чого дочекайтеся закінчення передачі. Якщо ж у вашому розпорядженні ІК-порт, включіть його на телефоні і покладіть поруч з передавальним пристроєм, підключеним до комп'ютера. Надішліть файл.
3
Якщо у вас є кардрідер, а ваш телефон підтримує карти пам'яті, використовуйте інший варіант. Вийміть КП із стільникового і вставте її в кардрідер. Скопіюйте на неї додаток, після чого вставте її назад в мобільний.
4
Скачайте додаток з мережі, використовуючи вбудований браузер вашого мобільного. Для цього заздалегідь знайдіть посилання на нього, використовуючи комп'ютер, і після цього перейдіть по ній з вашого мобільного. Дочекайтеся закінчення завантаження.
5
Розпитайте у своїх знайомих - можливо, у кого-небудь з них на телефоні вже встановлено додаток для твіттера. В цьому випадку все, що потрібно - це переконатися, що цей додаток підходить для вашого мобільного, і після цього відправити його на ваш телефон, використовуючи будь-який інтерфейс прийому і передачі файлів.