Як оплатити в інтернеті покупку. Як оплатити покупку в інтернеті.

Покупки в інтернеті можна оплачувати багатьма способами, все залежатиме тільки від того, які варіанти оплати передбачаються самим інтернет-магазином.
Вам знадобиться
  • Рахунок в платіжних системах інтернету, рахунок у банку, реквізити для оплати.
Інструкція
1
Оплата придбаних товарів за допомогою платіжних сістем.После того, як ви поклали вибраний товар в корзину, ви можете перейти до його оплати. Для цього скористайтеся в особистому кабінеті кнопкою «Оплатити». Виберіть ту платіжну систему, якою ви користуєтеся (якщо у вас немає реєстрації в платіжних системах інтернету, ви можете відкрити рахунок в будь-який з існуючих). Після вибору способу платежу ви будете переміщені на сторінку оплати товару. Як тільки ви оплатите замовлення, вам буде надана інформація про скоєний платіж, яку необхідно зберегти до отримання придбаного товару.
2
Оплата придбаних товарів за допомогою банківських карт.Еслі магазин передбачає оплату замовлень через карти російських банків, ви можете розплатитися за покупку з їх допомогою. Для цього виберіть на сторінці оплати товару тип вашої карти (VISA, MasterCard або Maestro). Щоб здійснити платіж, вам необхідно вказати номер картки, дату закінчення її дії, а також тризначний код, який вказується на зворотному боці банківської картки. Оплативши також отримаєте квитанцію про платіж, яку потрібно зберегти до отримання покупки.
3
Оплата поштовим переводом.Чтоби оплатити замовлення подібним способом, виберіть відповідний варіант на сторінці оплати товару. Вам будуть надані необхідні відомості, які ви повинні вказати при здійсненні платежу. Після оплати товару збережіть квитанцію про платіж, яку вам видасть оператор каси.
Корисна порада
Уважно вивчіть інтернет магазин, перш ніж купувати в ньому що-небудь.
Найбільш поширеними варіантами оплати покупок в інтернеті є платіж через системи електронних грошей, оплата з банківської карти, а також поштовий переказ. Кожен з цих способів має свої достоїнства і недоліками.
Вам знадобиться
  • Реквізити магазину, доступ в інтернет і реєстрація в будь платіжній системі, банківська картка.
Інструкція
1
Оплата покупки за допомогою поштового переказу. Вибравши потрібний вам товар, покладіть його в корзину. Після цього перейдіть в розділ магазину «Моя корзина» і, натиснувши на кнопку «Сформувати замовлення», виберіть в якості варіанту оплати платіжний переклад. Вам буде надана вся потрібна інформація, яка необхідна для здійснення перекладу. Плюсом даного способу є той факт, що у вас на руках буде реальна платіжна квитанція, що має юридичну силу. До мінусів поштового переказу можна віднести той момент, що поки кошти не надійдуть на рахунок магазину, товар не буде відправлений. Після здійснення платежу потрібно відсканувати квитанцію і відправити її електронну копію в інтернет-магазин.
2
Оплата за допомогою платіжних систем. Спочатку вам потрібно виконати ті ж дії, що і при попередньому варіанті оплати (вибір товару, вхід на сторінку вибору способу платежу). Як варіант оплати виберіть ту платіжну систему, якою ви користуєтеся. Після уточнення способу платежу, ви будете автоматично перенаправлені на сайт платіжної системи, де вам належить виконати переклад необхідної суми. Залиште інформацію про платіж і направте її копію в службу по роботі з клієнтами інтернет-магазину. Плюсом є той факт, що гроші на рахунок магазину надходять моментально - упаковка товару з наступною доставкою здійснюється більш оперативно.
3
Оплата за допомогою банківської карти. Вибравши відповідний спосіб платежу, у вікні введіть двадцятизначні номер вашої картки, дату закінчення її дії, CVV-код, який надрукований на зворотній стороні картки, а також ваші особисті дані. До плюсів подібного способу оплати можна віднести те, що ви будете володіти реальними даними про продавця. В разі будь-якого нюансу, ви зможете подати на його ім'я скаргу з вимогою відшкодування збитку.