Як швидше позбутися від вітрянки.

Вітряна віспа є інфекційне захворювання, що викликається заразним вірусом. Вітрянка передається повітряно-крапельним шляхом, а також через предмети побуту (одяг, рушник або посуд). Найчастіше вітрянка зустрічається у дітей і протікає без особливих наслідків, дорослі переносять дане захворювання набагато важче.
Вам знадобиться
  • - вітаміни;
  • - антигістамінні препарати;
  • - зеленка або марганцівка;
  • - каламіновий лосьйон;
  • - бергамотове масло ;
  • - парацетамол.
Інструкція
1
Лікування вітрянки проходить зазвичай в амбулаторних умовах, намагайтеся зберігати при цьому постільний режим. Спеціальних препаратів від вітряної віспи не існує, зате є маса різноманітних можливостей, які допоможуть знизити неприємні відчуття до мінімуму і впоратися з хворобою в найкоротші терміни.
2
Щодня міняйте натільну і постільну білизну. Постарайтеся також обмежити взаємодію з водою, що не купайтеся в період появи нових прищиків (дозволяється лише інтимна гігієна), протирайте руки вологими серветками. Намочивши бульбашки, ви лише збільшите неприємні відчуття і подовжите терміни загоєння болячок. Вітрянка протікає значно легше при виключенні з раціону алергенних продуктів. Вживайте велику кількість овочів і фруктів, пийте достатню кількість рідини.
3
Постарайтеся зробити так, щоб повітря в приміщенні був досить прохолодним. Чим тепліше повітря, тим більше крові буде доливати до шкіри, а це лише посилює свербіж. Ні в якому разі не розчісуйте бульбашки, так можна занести в шкіру бактеріальну інфекцію, якщо здирати підсихаючою болячки - залишаться шрами і рубці. Щоб підсушити швидше бульбашки, використовуйте каламіновий лосьйон, який містить в собі оксид цинку. Зняти свербіж можна за допомогою бергамотового масла. Якщо ж свербіж просто нестерпний, прийміть антигістамінний засіб.
4
Не виходьте під час захворювання на сонці, так як ультрафіолетове опромінення здатне погіршити перебіг хвороби. Щоб уникнути приєднання гнійної інфекції, обробляйте висип два рази на день міцним розчином марганцівки або зеленкою. Чи не намастіть бульбашки частіше, інакше можливе пересушити шкіру, що призведе до появи рубців. При підвищенні температури тіла приймайте парацетамол. Справитися з вітрянкою в короткі терміни допоможуть загальнозміцнюючі засоби - вітаміни.
Вітряна віспа, або вітрянка - це гострий вірусний процес, який поширюється повітряно-крапельним шляхом від людини до людини. Протікає в кілька стадій, проходить повністю за 10-14 ній, залишає стійкий довічний імунітет.
Інструкція
1
Вірус вітряної віспи надзвичайно заразний. Здорова людина може заразитися їм не тільки при безпосередньому контакті з хворою людиною, але навіть перебуваючи з ним в одному приміщенні площею до 20 м. Інкубаційний період вітрянки не помітний і не відчутний. Він починається з моменту контактування з хворою людиною і триває від 10 днів до 21 дня. У цей період вірус вітрянки стрімко розвивається в організмі, ніяк не проявляючи себе зовнішніми ознаками. В останні 2-3 дні інкубаційного періоду людина вже є рознощиком інфекції.
2
Продромальний період вітряної віспи проявляється у вигляді поганого самопочуття, незначного підвищення температури, зниження апетиту. При відсутності висипки на тілі в цей період складно поставити правильний діагноз. Триває такий стан всього 1-2 дні.
3
В наступний період - період висипань, у хворого з'являються серозні папули. Висипання розташовані на всіх поверхнях тіла, включаючи слизову і епідерміс волосистої частини голови. Плями мають червоно-рожеве забарвлення. Посередині плямочки розташовується пляшечку з рідиною прозорого кольору. На слизових оболонках папули швидко розкриваються, залишаючи ерозірованний, болючі ділянки. Висипання супроводжуються сильним свербінням. Відзначається підвищення температури до 38оС. Для цього захворювання характерний хвилеподібний освіту висипу, коли одні папули вже підсихають, а інші тільки починають з'являтися. Цей період триває від 3 до 5 днів.
4
Період освіти кірочок настає після 5 дня від початку висипань. Якщо папули не травмувалися, пляшечки поступово підсихають, утворюючи затверділі ділянки, які відпадають через 2-3 дні. На шкірі залишаються плями зі зміненою пігментацією, яка відновлюється через 7-10 днів після того, як відпала скоринка. У цей період припиняють з'являтися нові плями висипу, хворий вже не є джерелом інфекції.