Як заплатити за телефон.

Якщо кілька років тому існувало не так багато способів поповнення балансу телефону , то на сьогоднішній день їх досить, щоб кожен абонент вибрав найбільш оптимальний для себе метод платежу.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, комп'ютер, доступ в інтернет, банківська карта.
Інструкція
1
Поповнення в салоні стільникового зв'язку. Сьогодні щоб покласти кошти на свій телефонний рахунок, ви можете звернутися в будь-який салон стільникового зв'язку. Перерахувати гроші вам допоможе оператор каси, для цього вам необхідно назвати йому номер телефону і передати кошти в тій сумі, на яку ви хочете поповнити баланс. Гроші зараховуються протягом 2-5 хвилин.
2
Поповнення через карти передоплати. Щоб поповнити баланс за допомогою карти, вам спочатку потрібно купити її. Сьогодні карти оплати операторів стільникового зв'язку продаються практично в кожному торговому павільйоні. Інструкцію по активації купленої вами карти ви зможете прочитати на її звороті. Гроші зараховуються протягом 2-5 хвилин.
3
Поповнення через термінали. Виберіть в меню платіжного терміналу потрібного вам оператора і введіть номер, баланс якого потрібно поповнити. В купюроприймач вставте суму для поповнення та підтвердіть платіж. Гроші зараховуються протягом 2-5 хвилин.
4
Ви також можете поповнити свій рахунок через банкомат. Для початку вставте банківську карту в пристрій, після чого зайдіть в меню «Оплата послуг». Виберіть потрібну вам послугу і оператора стільникового зв'язку, потім здійсніть переказ коштів. Гроші зараховуються протягом 2-5 хвилин.
5
Якщо ви користуєтеся послугами платіжних систем в інтернеті, ви можете поповнити баланс телефону з їх допомогою. Для цього в особистому кабінеті платіжної системи виберіть вашого оператора, після чого введіть номер, куди плануєте зарахувати кошти і підтвердіть платіж на зазначену суму. Гроші зараховуються одразу після платежу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9xu4YmcIEPY
Квитанція - спеціальний документ, призначений для оплати послуг або товарів. Якщо вам необхідно отримати її для оплати міського телефону, ви можете зробити це на сайті МГТС, вказавши в спеціальній формі свої дані та роздрукувавши готовий документ.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - принтер.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт http://formz.ru/forms/kvitanciya_mgts/, щоб отримати квитанцію на оплату міського телефону. Виберіть в полі «Дата» потрібне число, на яке необхідно сформувати документ. Далі з спадаючого списку виберіть потрібний центр послуг зв'язку для оплати залежно від вашого району проживання.
2
Потім в наступних полях введіть інформацію про себе: код і номер телефону, прізвище, ім'я, по батькові, повну домашню адресу. Далі вкажіть, за який період оплати вам потрібно вивести квитанцію. Введіть рік, відзначте прапорцями необхідні місяці.
3
Введіть інформацію про оплату: суму абонентської або почасової плати за телефон, оплату за інші послуги. Цю інформацію ви можете отримати з рахунку, виставленого компанією МГТС. Також в поле «Інше» ви можете внести при необхідності суму авансу. Поле «Разом до сплати» буде заповнено автоматично на основі введених вами даних.
4
Потім клікніть по кнопці «Перевірити», якщо є помилки, система виділить їх червоним кольором. Далі клацніть по кнопці «Друк» і дочекайтеся, поки документ буде роздрукований.
5
Скористайтеся отриманої квитанцією для оплати за телефон. Для цього вам необхідно піти до найближчого відділення центру послуг зв'язку МГТС і оплатити міський телефон. Зверніть увагу, що ви повинні проводити оплату протягом двадцяти днів з моменту виставлення рахунку за надані послуги.
6
Ви можете також вносити аванс під час оплати, самостійно визначивши додаткову суму. Дізнатися суму платежу ви можете, не чекаючи пред'явлення рахунки, починаючи з сьомого числа кожного місяця у філії Ощадбанку Росії. Якщо ви оплатите за телефон після 28го числа, то оплата надійде на ваш рахунок тільки в наступному місяці, і, природно, не буде враховуватися при формуванні рахунки за нього.