Як вписати в паспорт дітей. Вписати дитину в паспорт рф.

Раніше дітей в паспорт батьків вписували при реєстрації народження дитини у відділі ЗАГС. З внесенням поправок в пункт 5 положення про паспорт е громадянина Російської Федерації відмітку про дітей вносять уповноважені органи внутрішніх справ. Запис в паспорт е батьків про дітей підтверджує громадянство Російської Федерації дітей . В Російський паспорт вносити дитини бажано, але не обов'язково.
Вам знадобиться
  • -ваш паспорт
  • -Свідоцтво про народження дитини
Інструкція
1
Для того щоб у ваш паспорт внесли запис про дітей зверніться в паспорт ний стіл району вашої реєстрації. З собою необхідно принести свідоцтво про народження дитини. На підставі свідоцтва про народження, вашої дитини впишуть в ваш паспорт і поставлять печатку і підпис уповноваженої особи.
2
Якщо батьки зареєстровані в різних районах, то дитину вписують за місцем реєстрації кожного з батьків.
3
Внесення запису про неповнолітніх дітей в закордонний паспорт батьків не є дозволом для їх вивезення за межі Російської Федерації. Митниця, пропускаючи дітей по паспорт у батьків, порушує закони Російської Федерації і міжнародні правила з вивезення дітей . На дітей необхідно оформляти власний закордонний паспорт.
4
Фотографію дитини в його особистий закордонний паспорт необхідно вклеювати незалежно від його віку. Тільки за власним закордонному паспорт у дитини, його можна вивезти за межі Російської Федерації.
Зверніть увагу
Відомості про матір дитини вносяться в запис акта про народження дитини на підставі довідки з пологового будинку, відомості про батька дитини - на підставі свідоцтва про шлюб батьків. Таким чином, для реєстрації дитини за місцем проживання законодавчо передбачено лише такі документи: заяву, паспорт одного з батьків та свідоцтво про народження дитини. Однак, найчастіше паспортний стіл вимагає ще ряд додаткових документів.