Як створити затишок у квартирі.

Напевно, деяким з вас буває тривожно або незатишно в своїй квартирі і часто ви навіть не підозрюєте про те, що душевний стан може залежати від оточуючих вас речей. Будь кімнатна квітка або м'яка іграшка має свою енергетику, і не завжди вона позитивна. Створіть власними руками затишок, атмосферу душевного спокою і любові в своїй квартирі.
Інструкція
1
Неможливо назвати затишній квартиру, в якій твориться справжній хаос: безладно розкидані речі по всіх кімнатах, а на меблях красується пил товщиною в цілий палець, стать і паласи усипані сміттям. Намагайтеся щодня приділяти трохи часу для наведення порядку і підтримання чистоти в квартирі. Це набагато простіше, ніж раз на місяць влаштовувати для себе виснажливу генеральне прибирання.
2
Позбавте власне житло від непотребу, дозвольте дихати дому. Викиньте всі речі, якими ви не користуєтеся, зробіть кімнати трохи просторіше. При можливості замініть великогабаритну меблі більш компактною. В інтер'єрі використовуйте багатошаровість - подіум з висувними шухлядками, а також стелажі з невеликими, але частими полками.
3
Правильно підібраний текстиль здатний створити у вашій квартирі певний затишок і гармонію, адже різні жалюзі і ролл-ставні не здатні створити бажаного ефекту - це скоріше варіант для офісів. Дуже красиві драпіровки і фіранки, якщо вони лежать складками або густими складками, для цього ширина штор повинна бути більше віконного отвору в півтора-два рази. Використовуйте тканини з малюнками, бажано, щоб вони підходили в тон стін. Купуйте гарне покривало в спальню і накрийте обідній стіл скатертиною. У дитячій можна повісити балдахін.
4
Наповніть квартиру приємними ароматами, адже правильно і вміло побрали запах - важлива складова частина затишної атмосфери в будинку. Боріться зі спертим несвіжим повітрям, який утворюється при зберіганні старих речей, приготуванні їжі і накопиченні пилу. Часте провітрювання приміщення, ароматерапія, кондиціонер і різноманітні освіжувачі повітря здатні вирішити дану проблему.
5
Декоративні кімнатні рослини, акваріум і фонтанчик здатні додати вашому житлу особливий затишок і внести відмінний настрій. Навіть якщо ви не маєте часом для догляду за рослинами або рибками, не лишайте свою квартиру цієї радості. Виберіть невибагливі квіти і поставте в акваріум фільтр, який буде очищати воду. Ну, звичайно ж, не забувайте годувати риб і поливати рослини.
6
Дуже затишно виглядають в домашньому інтер'єрі різнокольорові рамочки з фотографіями домочадців, розвішані на стіні. Не варто забувати про таку важливу деталь, як правильне освітлення. Не обмежуйтеся лише однією люстрою в центрі стелі, важливо мати місцеве освітлення у вигляді настільних світильників, торшерів, бра або підсвічування робочого місця.