Як почати худнути, чи не позбавивши себе звичних задоволень.

Щоб стати стрункою і привабливою, не обов'язково дотримуватися жорстких дієти. Почати худнути можна і не позбавляючи себе звичних задоволень, потрібно лише дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Приймайте їжу своєчасно, не пропускайте сніданок, обід, полуденок і вечерю. Коли ви відчуваєте голод, в крові падає рівень цукру і з'являється бажання з'їсти що-небудь солодке.
2
Припиніть думати про те, що можна з'їсти, а що не можна. Ви повинні отримувати задоволення від їжі, думки про неї не повинні вас нервувати. Не відмовляйте собі в улюблених ласощах, адже чим сильніше заборона - тим більше ви цього бажаєте. Дозволяйте собі все, що побажаєте, тільки не забувайте про почуття міри.
3
Їжте багато овочів, зелені і фруктів в будь-якому вигляді. Намагайтеся, щоб кількість рослинної їжі в чотири рази перевершувало обсяг всіх інших продуктів. Якщо ви дуже любите солодке і життя без нього не уявляєте, переходите на сухофрукти та цукати. Не нашкодять фігурі, а навіть, навпаки, принесуть організму користь з'їдені в невеликих кількостях мармелад і пастила. Корисними ці солодощі є через вміст в них пектину, речовини, що очищає організм від токсинів.
4
Не відмовляйтеся остаточно від червоного м'яса, якщо ви дуже його любите. Просто скоротіть його прийоми до двох разів на тиждень, а в інші дні їжте замість нього відварну курку і рибу.
5
Пережовуйте їжу якомога повільніше і ретельніше, так швидше виникне відчуття ситості, і ви не з'їсте нічого зайвого. Виробити цю звичку буде легше, якщо замість звичної ложки ви почнете користуватися китайськими паличками.
6
Не відволікайтеся під час їжі на читання, розмови, перегляд фільмів і т.п. , Сконцентруйтеся на вміст своєї тарілки. Так ви будете тримати прийом їжі під контролем.
7
Не їжте поспіхом, намагайтеся викроювати для прийому їжі достатня кількість часу. За 15 хвилин до трапези випийте склянку чистої води, це приглушить почуття голоду, і відчуття ситості виникне набагато швидше.
8
Отримуйте від прийому їжі не тільки смакове, а й естетичну насолоду. Для цього навчитеся красиво оформляти блюда і сервірувати стіл.