Як підготуватися до здачі крові. чи потрібно пити злагодити чай перед здачею крові на холестерин.

Донорська кров рятує життя мільйонів людей. У звичайних лікарнях спостерігається її нестача, яка частково компенсується відповідальними громадянами, які бажають допомогти іншій людині вибратися зі складної ситуації, коли життя може врятувати тільки кров. К здачі крові донорам потрібно підготуватися заздалегідь, щоб кров була максимально корисною і чистою.
Вам знадобиться
  • -Паспорт.
Інструкція
1
Не приймайте ніякі ліки містять анальгетики і аспірин. Можливо, що вашу кров будуть переливати дітям або людям страждаючим алергією.
2
Відмовтеся від прийняття алкоголю за 48 годин до здачі крові. Етанол в крові не кращим чином позначається на якості крові і буде шкідливий хворому.
3
За добу до здачі крові відмовтеся від жирної, смаженої, копченої та гострої їжі. Ці продукти підвищують рівень холестерину в крові і містять велику кількість канцерогенів.
4
Вранці перед здачі й крові поснідайте легкозасвоюваній їжею. Здавати кров натщесерце не рекомендується. Обов'язково випийте солодкий чай.
5
За кілька годин до здачі крові утримайтеся від куріння.
6
Якщо ви вперше вирішили здати кров, то краще вибрати ранкові години для такої процедури. Вранці легше компенсувати втрату крові, так як вироблення її організмом найбільш активна в ранкові години.
7
Заплануйте день здачі крові заздалегідь. Кров можна здавати в період стресів, під час сильної завантаженості на роботі, під час іспитів і після безсонної ночі.
8
Після здачі крові вам покладається два оплачених вихідних дня і невелика матеріальна компенсація, для відновлення сил.