Як зареєструватися на twitter.

Інформаційна мережа twitter - найзручніший спосіб бути в курсі останніх новин і подій. Тут ви можете висловити свою точку зору, дізнатися думку інших і прочитати ще багато всього корисного і цікавого. Але для того щоб скористатися всіма наявними можливостями twitter, необхідно зареєструватися в мережі.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Реєстрація в twitter дає користувачеві доступ до всіх функцій сервісу: писати свої думки, читати чужі висловлювання і коментарі інших користувачів, отримувати інформацію про цікаві події і т.д.
2
Щоб зареєструватися в соціальній мережі, підключіть інтернет і відкрийте браузер. Потім виконайте перехід на головну сторінку інформаційного порталу. Знайти її можна за допомогою використовуваної вами пошукової системи, задавши відповідну назву в пошуковому рядку, або ввести в адресний рядок браузера адресу сайту. Для чого потрібно набрати наступну комбінацію: http://twitter.com/. Саме тут розташовується головна сторінка інформаційної мережі twitter.
3
Знайдіть праворуч на головній сторінці вікно з рядками «Ім'я та прізвище», «Адреса електронної пошти», «Пароль». Нижче знаходиться жовта кнопка з написом «Реєстрація». Натисніть на неї і перейдіть на наступну сторінку із запрошенням приєднатися до Твіттера, де необхідно буде вказати ваші особисті дані.
4
Введіть у відповідні графи свої ім'я, прізвище (можна російською мовою), адресу поштової скриньки. Дочекайтеся, поки система перевірить, чи не використовувався раніше даний е-mail для реєстрації на сайті. Потім придумайте і введіть пароль, який надалі буде використовуватися для доступу до вашого профілю.
5
Зверніть увагу, що для шифру використовуються тільки букви латинського алфавіту і цифри. Бажано, щоб пароль складався не менше ніж з шести знаків. При складанні пароля ніколи не використовуйте назву своєї електронної пошти, логін, що використовується на сайті. Намагайтеся чергувати букви з цифрами, міняйте в словах порядок літер і т.д.
6
Потім вкажіть ім'я користувача, нік, під яким ви будете значитися в мережі. Для його написання застосовується латиниця.
7
Для зручності ви можете скористатися функцією автосохранения пароля, завдяки якій ви зможете відразу ж заходити на сайт, не вводячи додаткових даних. Для цього поставте галочку навпроти відповідного напису.
8
Також вам буде запропоновано адаптувати твіттер з урахуванням недавно відвіданих веб-сторінок. Користуватися цією функцією чи ні - вирішувати вам.
9
Праворуч розташовуються посилання з умовами надання послуг та політикою конфіденційності, прочитайте їх перед тим, як приступити до створення облікового запису. Якщо вас все влаштовує, клікніть по кнопці «Створити обліковий запис» і перейдіть на наступну сторінку. Тут для отримання доступу до всіх функцій порталу, буде запропоновано ще раз підтвердити свою електронну адресу.
Зверніть увагу
При необхідності ви в будь-який момент зможете змінити свій логін.