Як на ucoz міняти шаблон.

Мода на створення персональних сайтів в наші дні досягла свого піку. Створення сайтів стало буденною справою, завдяки безкоштовним і простим конструкторам. Для цього необхідно знати лише ази HTML.
Вам знадобиться
  • Базові знання HTML
Інструкція
1
Спочатку необхідно зайти в панель управління сайтом. Для цього зайдіть на свій сайт під обліковим записом адміністратора. Зверху з'явиться тулбар управління сайтом. У ньому натисніть на вкладку «Загальне». Потім, на кнопку «Вхід у панель управління».
2
Введіть пароль від панелі управління (зазвичай відрізняється від пароля облікового запису) і код підтвердження. Натисніть ОК.
3
У вікні панелі управління виберете пункт «Управління дизайном».
4
Відкриється список всіх шаблонів даного сайту, зверху якого будуть розташовані кнопки, що відповідають за додаткові функції роботи з шаблонами. Натиснувши по пункту списку з шаблонами, ви перейдете на сторінку редагування коду цього шаблону. Для роботи з кодом достатньо мати основні знання HTML. Синтаксис коду для вашої зручності підсвічений.
5
Вгорі вікна редагування розташовані такі інструменти, як пошук по коду, вставка, заміна, регулювання дій (крок вперед/назад), створення списків і файловий менеджер.
6
Внизу вікна редагування розташований список глобальних змінних, що використовуються в системі Ucoz. Тут же є кнопка візуального редактора, що дозволяє редагувати шаблон, не вдаючись до роботи з кодом.
7
Після редагування шаблону, натисніть кнопку «Зберегти». Шаблон збережений. Результат можна побачити на відповідній сторінці сайту. Тепер можна переходити до редагування інших сторінок.
8
До додаткових функцій роботи з шаблонами відносяться наступні. «Конструктор» - дозволяє створювати каркаси шаблонів. «Глобальні блоки» - функція надає можливість редагування шаблонів основних елементів сайту (список сайтів-друзів, верхню і нижню частини сайту і т.д.). «Backup шаблонів» (резервне копіювання) - одна з найбільш важливих і потрібних функцій, дозволяє зберігати резервні копії всіх шаблонів сайту і відновлювати їх у будь-який момент. «Швидка заміна» служить для заміни однієї ділянки коду на інший. «Імпорт віддаленого коду» стане в нагоді, якщо користувачеві потрібно вмонтувати код зі сторінок, які не належать його сайту.
Зверніть увагу
PSЕслі ви завантажили какойто шаблон і там є папка css а в ній два файли то цю папку треба теж завантажувати в корінь сайту. Тепер як встановити DLE Шаблон на UcoZ: Установка дле шаблону на юкоз робиться в кілька кроків. 1) Завантажити у Коренєва папку папки з шаблону css і images (dleimages та інші не потрібно тільки ці дві) 2) Откриваеш фал mailn.tpl в звичайному блокноті 3) ...
Корисна порада
Як змінити дизайн сайту на Ucoz Юкоз. Ucoz пропонує 246 оригінальних дизайнів на вибір, але зазвичай вибирають з 10-20 особливо вдалих, відповідно вже придивившись і обридлих. У вікні нижче вибираєте "верхня частина сайту", шукаєте сходинку види: Знову ж доведеться визначити, яку саме картинку ви хочете поміняти. Щоб дізнатися, яка саме картинка вам потрібна, перейдіть за адресою виду: "адреса вашого сайту/адреса картинки з шаблону" ...