Як перемогти в інтернет-голосуванні.

В інтернеті існує величезна кількість онлайн-конкурсів, беручи участь в яких ви можете виграти різні призи. Перемогти в таких голосуваннях цілком можливо.
Інструкція
1
В першу чергу, у будь-якого конкурсу повинен бути звід правил, в якому чітко розписані умови участі, перемоги і видачі призів, а також механізм оцінки переможців шляхом підрахунку голосів. Відсутність цієї інформації вже повинно навести на думку вас про те, що цей конкурс не є чесним, адже в цьому випадку організація, яка його влаштовує, вільна від будь-яких зобов'язань і може самостійно додати потрібну кількість голосів будь-якій людині.
2
Якщо ж умови є, ретельно дотримуйтесь їх. Не варто накручувати голоси за допомогою голосування від імені неіснуючих людей, зміни ip-адреси - це може привести до видалення вас зі списку конкурсантів.
3
Будьте доброзичливі по відношенню до інших учасників. Як правило, будь-який конкурс супроводжується місцем для обговорень - групою в соціальній мережі або окремим форумом. Чим краще ви себе покажете, тим більша ймовірність що людина, що читає ваші повідомлення, проголосує за вас.
4
Активно поширюйте інформацію про те, що ви берете участь в конкурсі, серед своїх друзів і знайомих. Використовуйте свій аккаунт у соціальній мережі. Чим активніше ви будете, тим більше вірогідність перемоги. Однак пам'ятайте: всі голоси повинні бути отримані чесним шляхом. Не дозволяйте своїм друзям і знайомим їх накручувати, використовуючи заборонені методи. Не пропонуйте винагороду за те, що людина проголосує для вас. Краще буде якщо ви продемонструєте, чому саме ви і ніхто інший гідний цього - як тим, як ви себе представите, так і манерою спілкування. Будьте відкриті кожному, хто хоче дізнатися вас ближче, пам'ятайте, що це життєво необхідно для перемоги.
5
Зрозуміло, не дуже хорошим жестом буде доносити на інших учасників конкурсу, однак якщо ви випадково натрапите в мережі на оголошення, де пропонується голосувати за вашого конкурента за винагороду, слід повідомити про це адміністратора інтернет-голосування.