Як придумати назви команд і девізи.

Існує думка, що "як ви назвете човен, так вона і попливе". Тому так важливо придумати своїй команді хороша назва, а також девіз, який буде піднімати ваш дух перед змаганнями.
Інструкція
1
Придумуючи ім'я команді, проявіть дещицю фантазії, інакше ви станете однією з безлічі груп з назвою «Екстрім» або «Юний турист». Зверніться до живої природи - виберіть назву представника фауни, яке асоціюється з видом спорту, в якому ви змагаєтеся, або просто близько вам по духу. Потім додайте до нього назву вашого міста. «Иркутские ведмеді» або «Пітерські леви» - відповідне ім'я для сильної команди.
2
Звертатися за допомогою можна не тільки до біології та географії, а й до історії. Адже звідти можна почерпнути інформацію про стільки хоробрих особистостях, чиє ім'я напевно підніме ваш бойовий дух. Хрестоносці, гладіатори, діти Наполеона - з подібним ім'ям ви напевно виступите гідно.
3
Ви можете почерпнути ім'я і в популярному кінематографі. «Чудова четвірка», «Месники», «300 спартанців», «Зухвалі і лихі» - таку назву команди злякає будь-якого ворога.
4
Після того, як ім'я вашому колективу вибрано, необхідно придумати і девіз. Зазвичай він складається з декількох римованих рядків, покликаних підбадьорити вас і настрашити противника, а також створити перед змаганням гарний настрій усім учасникам. Прекрасно, якщо у вашій команді є поет або хоча б людина, здатна римувати слова. Йому не важко скласти пару рядків.
5
Якщо поетичний дар обійшов ваших учасників стороною, вам допоможе сервіс «Помічник поета». Вбийте в спеціальну форму на сайті назва вашої команди, і сервер запропонує вам слова, які з ним римуються. Якщо ви не змогли підібрати риму, яка підходила б за змістом - не біда. Поставте назву в середині рядки і підбирайте рими до слів «перемога», «сміливі», «фаворити», «за нами». Після цього вам залишається лише скласти з ними речення, в якому буде сенс, і ось ваш девіз готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=923--nHcEZ4