Як змінити порядок завантаження.

Зміна порядку завантаження в торрент-клієнті дозволяє задати пріоритет певного файлу, завдяки чому він буде завантажуватися на більшій швидкості, ніж інші документи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, торрент-клієнт, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Зміна порядку завантаження за допомогою навігаційної панелі. При запущеному торрент-клієнті зверніть свою увагу на панель інструментів, що розташована у верхній частині відкритого вікна програми. Тут ви побачите всілякі ярлики, серед яких вам знадобляться тільки два з них - значок стрілочки, що вказує вгору (зменшення порядкового номера завантаження ) і значок стрілочки, що вказує вниз (збільшення порядкового номера завантаження ). Щоб поставити певний файл у черзі на перше місце, виділіть його, після чого натисніть іконку зі стрілочкою, що вказує вгору.
2
Зміна порядку завантаження за відсутності навігаційної панелі. Якщо в торрент-клієнті не відображається навігаційна панель (що зустрічається в деяких версіях програми), ви можете задати файлу порядковий номер наступним чином. Натисніть правою кнопкою мишки на завантажуваному документі і клікніть по опції «Вгору у черзі». Таким чином, файлу буде присвоєно першорядний порядковий номер.
3
Щоб домогтися максимальної швидкості при завантаженні файлу з торрент-трекера, ви можете призначити для нього пріоритет. Для цього клікніть правою кнопкою мишки на завантаження і наведіть курсор на пункт «Призначити пріоритет». У вікні встановіть значення «Високий». В такому випадку, при пакетної завантаженні основна перевага перед іншими матиме саме цей файл.