Як перший раз заряджати ноутбук. Як знайти приховану папку в windows 7.

Акумулятори - незамінна річ в електроніці. Стандартом якості і повсюдне використання в ноутбуках на сьогоднішній день є літієво-іонний акумулятор (Li-Ion). Вони мають великий обсяг і малу вагу. Недоліки цього типу акумуляторів полягають у високій вартості і порівняно невеликому діапазоні температури для роботи. Щоб акумуляторна батарея прослужила довше, треба правильно в перший раз зарядити ноутбук.
Вам знадобиться
  • - ноутбук;
  • - зарядний пристрій;
  • - розетка;
  • - керівництво користувача ноутбука.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що у вашому ноутбуці встановлений літієво-іонний акумулятор. Дану характеристику подивіться в керівництві користувача або на коробці від комп'ютера. Виробник позначає тип акумулятора буквосочетанием Li-Ion.
2
Новий ноутбук, як правило, має незаряджений акумулятор або заряджений частково. Li-Ion система не володіє «ефектом пам'яті», властивим пристроям більш раннього виробництва. Також такій дії не схильні акумулятори наступного покоління - літій-полімерні (Li-Poly). Але для того, щоб не збити роботу системи, необхідно правильно перший раз зарядити ноутбук.
3
Чи не включаючи комп'ютер, приєднайте до нього зарядний пристрій і залиште заряджатися перший раз на ніч. Так ви гарантовано отримаєте максимально заряджену батарею. Якщо ви не втрималися і включили ноутбук, через 10-20 хвилин при першій зарядці значок акумулятора може показувати 100% готовність. Вимкніть комп'ютер, вийміть акумулятор, зачекайте кілька секунд. Вставте батарею на місце. Підключіть ноутбук до зарядного пристрою. При зарядці акумулятор може сильно нагріватися.
4
Щоб батарея нового ноутбука досягла максимальної ємності, її треба "тренувати". Після нічної зарядки, відключіть блок живлення від мережі і працюйте на комп'ютері в автономному режимі до повної розрядки акумулятора. На ніч знову підключіть комп'ютер до мережі. Проробіть дані маніпуляції кілька разів (3-5), щоб добре розробити батарею.
5
Майте на увазі, що нова батарея швидше заряджається і розряджається. Реальний час роботи на комп'ютері в автономному режимі по початку може не відповідати характеристикам, зазначеним виробником. Не поспішайте бігти в магазин: через кілька повних зарядок акумулятор зможе легко витримувати зазначений час.
Зверніть увагу
Щоб продовжити життя акумулятора, розряджайте його не до 0, а до досягнення 20% від загального заряду.
Корисна порада
Для збільшення часу роботи акумулятора використовуйте функцію «заощадження енергії».