Як відзначити закінчення навчального року.

Ви чекали цього весь рік, і ось нарешті воно сталося! Навчання закінчена, оцінки виставлені, завдання на літо отримано. Та яке там завдання, киньте, адже ви вільні і надані самому собі!
Інструкція
1
Організуйте з класом спільне чаювання і дискотеку. Щоб не нудьгувати, зіграйте в «Крокодила», «Мафію» або інші веселі колективні ігри. Відмінно, якщо у когось є «Твістер», але з ним потрібно бути обережними, якщо не хочете провести значну частину літа в травмпункті.
2
Сходіть всі разом в туристичний похід або просто в ліс на пікнік. Цей захід чудово згуртує вас і дозволить вам по-справжньому відпочити. Не забувайте про техніку безпеки, мазі від комах і аптечці. Якщо до самостійних подорожей ви ще не готові, Загітуйте ваших батьків і нехай вони підуть з вами. Можна відвідати також парк атракціонів.
3
Позначте закінчення навчального року в колі сім'ї. Сімейна вечеря зблизить вас і, можливо, допоможе навіть краще зрозуміти один одного. Приготуйте щось смачненьке і запропонуйте спробувати домочадцям. Раптом ви відкриєте в собі кулінарний талант?
4
Зберіть своїх друзів на перегляд цікавого фільму. Не має великого значення, вдома це буде або в кінотеатрі. Хоча сходити в кіно, звичайно, краще: не потрібно нікого напружувати, все в рівних умовах, та заодно і прогуляєтеся, подихайте свіжим повітрям.
5
Закінчення навчального року - черговий «контрольний пункт» вашого життєвого шляху. І він дає відмінний привід розгребти хлам і привести в порядок житло. Викиньте старі запилені зошити, ручки, які не пишуть, все сміття. До чого дихати пилом? Проведіть вологе прибирання і скомпонуйте речі так, щоб все виглядало чисто і затишно.
Корисна порада
До речі, якщо ви думаєте, що чим «дорослішими» свято - тим веселіше, то ви помиляєтеся. У житті дорослих не так і багато цього свята, адже їм доводиться нести відповідальність за себе і своїх близьких. Насолоджуйтеся тим, що ви маєте зараз, своєю молодістю і свободою, але не переступайте розумні рамки, інакше це може обернутися серйозними проблемами в майбутньому. Не турбуйтеся своїх батьків, думайте головою! І те, що задали на літо, краще все-таки прочитати.