Як заробити гроші влітку. заповнити анкету для влаштування на роботу підліткам.

Літо - сезон відпусток, ділова активність різко знижується, всі мріють про відпочинок. Але при бажанні влітку цілком можна знайти роботу. Наприклад, ви мрієте купити якусь річ, але для цього потрібна кошти. Вперед на заробітки!
Інструкція
1
Чим більше число відпочиваючих, тим більше потрібно людей, які їх обслуговують. Мова йде про покоївок і прибиральників території в готелях і на базах відпочинку, про підсобних робітників, офіціантів і продавців квасу, мінеральної води, морозива. Нарешті, в цей період потрібні нові екскурсоводи, чергові на пляжах, човнових станціях і т.д. Так що в курортних центрах і на базах відпочинку можна без праці влаштуватися на тимчасову роботу.
2
Влітку завжди потрібні люди, зайняті збиранням врожаю. Вони можуть працювати за договором з державними чи приватними сільгосппідприємствами, фермерами. Оплата проводиться або у грошовій формі, або в натуральній (частиною зібраної продукції). Це нелегкий, некваліфіковану працю, розцінки порівняно низькі, але якусь суму в будь-якому випадку можна заробити.
3
Літо - традиційна пора озеленення, благоустрою міських територій. Перелік робіт досить широкий: від прибирання сміття та посадки квітів до формування крон дерев. Правда, розцінки в більшості випадків також невисокі.
4
Можна влаштуватися на роботу з поширення рекламних буклетів, прайс-листів продукції, пробних зразків. У великих містах навіть влітку такі вакансії перебувають без особливих труднощів.
5
Організаціям завжди потрібні кур'єри. Робота нескладна, адже щоб відвезти документи або замовлений товар за вказаною адресою, не потрібно ні особливого уміння, ні кваліфікації. Необхідно лише здоров'я, витривалість і добре знання міста.
6
Також влітку починаються вступні іспити до ВНЗ. І ось тут-то люди, досконало знаючі який-небудь з екзаменаційних предметів, можуть відкопати «золоту жилу», ставши репетиторами. Зрозуміло, по-справжньому великі заробітки будуть лише у небагатьох, що добре зарекомендували себе викладачів, які живуть в мегаполісах типу Москви і Санкт-Петербурга. Але і репетитори з маленьких міст зможуть порівняно непогано заробити, займаючись з абітурієнтами. Як бачите, було б бажання, а робота влітку знайдеться!
З настанням літніх канікул, практично кожен школяр або студент задається питанням підробітку на кишенькові витрати і розваги. Давайте ж розглянемо кілька способів, як можна заробити влітку.

1. Підсобний рабочійЗачастую, в літній період, на будівельні майданчики набираються бригади різноробочих, в обов'язки яких входить виконання різної дрібної роботи, посильна допомога фахівців. Подібним способом можна заробляти 500-1000 рублів за зміну, в принципі це нормальні гроші, але тільки, слід врахувати, що робота не завжди виявляється легкої і бувають випадки обману, коли вам можуть просто не заплатити за працю.

2. Робота вантажником У будь-якому великому магазині, складі, або великої промислової компанії завжди потрібні люди для навантаження-розвантаження товарів. При цьому на таку роботу беруть найчастіше без документів. Однак, слід врахувати, що даний вид заробітку досить важкий і не завжди гідно оплачений. Таким чином, можна заробити близько 400-800 рублів за робочий день.

3. ПромоутерЕслі ви любите бути в центрі уваги, товариські і рухливі, то робота промоутером вам підійде найбільше всього. Вам належить роздавати листівки, презентувати зразки товарів, або просто описувати всі принади необхідної продукції. За таку роботу платять у середньому 100-150 рублів за годину.

4. Робота курьеромКурьери займаються тим, що доставляють всілякі товари і документацію по заданих адресах. Найважливіше це добре знати місцевість, не завадить завжди мати при собі карту, на випадок, якщо раптом заблукаєте в якомусь з місць міста. Оплата, як правило, проводиться або за весь робочий день - близько 300-1500 рублів, так і за кожну поїздку окремо - 20-150 рублів. Але врахуйте, відповідальність за цілісність і збереження посилки несете ви.

5. ОфіціантЕслі вам пощастить влаштуватися в пристойний заклад, ви зможете заробляти непогані гроші, більша частина яких припадає на чайові. Однак врахуйте, дана робота не легка, потрібно бути витривалим, досить уважним і. офіціантом можна заробляти від 500 до 1500 рублів за зміну, не рахуючи чайових.

6. Аніматор на морському курорте.Одін з найприємніших способів заробити влітку. Ви можете влаштовувати розважальні програми для відпочиваючих, робити фото з екзотичними тваринами і т.п.