Як надрукувати фото на принтері. зменшити розмір фотографи друк принтера.

В епоху цифрових технологій виготовити красиву картину на стіну з будь-якого зображення на комп'ютері не так складно - тим більше що будь-який пейзаж і будь-яка картина на екрані монітора не буде виглядати так ефектно і красиво, як на стіні, з оформленням і рамкою . Також ви можете в будь-який момент надрукувати фото друзів і близьких, щоб розмістити їх на столі або на стіні. Якщо у вас є кольоровий струменевий принтер для друку фото графу, процес переносу фото графії на папір не викличе у вас труднощів.
Інструкція
1
Для початку підготуйте фото графию до друку. Відкрийте її в Adobe Photoshop і за допомогою інструменту Crop, обраного на панелі інструментів, скадріруйте зображення. Відріжте зайве, виберіть композицію.
2
Після цього змініть розмір зображення - відкрийте розділ Edit> Image Size і в рядках Constrain Proportions і Resample Image поставте галочки. Виберіть потрібні параметри фото графії - вкажіть необхідну висоту і ширину.
3
Пам'ятайте, що передача кольору в надрукованій на фото папері картині або фото графії відрізнятиметься від кольору монітору.
4
Щоб кольору при друку відображалися найбільш природно і реалістично, налаштуйте і відкалібруйте принтер, а також відкалібруйте монітор, перевіривши його колірні настройки. Відкоригуйте різкість, яскравість, контрастність і інші параметри, важливі при друку.
5
Якщо ви хочете надрукувати панораму, розмір якої перевищує допустимий формат принтера (А4), перетворите фото графию панорами в два зображення і зменшіть розмір кожного до 105х297 мм. Відкрийте новий файл і відкрийте список Preset. Виберіть у списку формат А4 з дозволом 300 dpi.
6
Тепер відкрийте меню фільтрів (Filter) і виберіть розділ Sharpen, а в ньому - підрозділ Unsharp Mask. Вкажіть значення Amount 125%, Radius 0,5-1, Threshold 0-4. Натисніть ОК і збережіть панораму в форматі TIFF.
7
Одну з панорам виділіть командою Select і перенесіть її курсором миші на новий документ. Другу панораму перенесіть туди ж. Додайте панорами на порожньому документі один над одним і в меню шарів виберіть команду Flatten Image.
8
Роздрукувавши лист А4, розріжте його навпіл і склейте панораму так, щоб не було видно кордону склейки на зображенні.
Зверніть увагу
Фотодрук в Москві. Пропонуємо Вашій увазі перелік фотолабораторій і фотокіосків, в яких можна швидко надрукувати фотографії. На інтерактивній карті показані адреси, де Ви зможете замовити друк фотографій в Москві і області. Понад 140 пунктів фотодруку, працюючих тільки з якісними фотоматеріалами, виробництва FUJICOLOR.