Як об'єднати конфігурації.

Режим об'єднання дозволяє оновити типові конфігурації програми 1С: Підприємство, а також вносити зміни у власну конфігурацію розробникам прикладних рішень. Даний режим використовується при груповий розробці або спадкуванні готових рішень новостворюваної конфігурацією.
Інструкція
1
Створіть порожню папку на жорсткому диску комп'ютера і скопіюйте файл з оновленою типовою конфігурацією. Розпакуйте його.
2
Збережіть всі дані інформаційної бази. Закрийте програму 1С: Підприємство і зробіть архівну копію. Відкрийте програму в режимі «Конфігуратор». Для цього у вікні «Запуск 1С: Підприємства» вкажіть потрібну інформаційну базу, а в полі «В режимі» виберіть «Конфігуратор».
3
Відкрийте вікно «Конфігурація» і виберіть пункт «Об'єднання конфігурацій». З'явиться діалог «Відкрити файл конфігурації».
4
Знайдіть і відкрийте розпакований файл з оновленою типовою конфігурацією. Далі відбудеться процес завантаження і порівняння завантажується версії з поточною. При цьому в рядку стану конфигуратора будуть з'являтися повідомлення, в яких вказуються порівнювані об'єкти метаданих. По закінченні процесу порівняння відкриється вікно «Об'єднання конфігурацій».
5
Читайте відзнаками між двома конфігураціями в об'єктах метаданих. Виберіть об'єкти, по яких необхідно детально вивчити відмінності і викличте їх в окреме вікно перегляду. Для цього встановіть виділення на рядку, відповідної цим об'єктам, і натисніть кнопку «Порівняти».
6
Перегляньте інформацію у вікні, «Різниця між: ...». Всі зміни виділені різними кольорами. Щоб закрити вікно, натисніть клавішу Esc.
7
Встановіть режим об'єднання конфігурацій. У нижній частині вікна «Об'єднання конфігурацій» встановіть пріоритет «Завантажувати конфігурація» і метод об'єднання - «Заміщати об'єкти». При виборі цього методу об'єкт метаданих буде додано, якщо він новий, або заміщений об'єктом загружаемой конфігурації, якщо він змінений.
8
Позначте прапорцями об'єкти, які треба включити в об'єднання конфігурацій. Якщо в рядках об'єктів текст написаний сірим, такі об'єкти не можуть бути самостійно включені в об'єднання. За допомогою кнопок «Вкл.все» і «Викл.все» включите або вимкніть всі об'єкти.
9
Запустіть процес об'єднання конфігурацій, натиснувши кнопку ОК.
Зверніть увагу
При порівнянні об'єктів двох конфігурацій кнопка «Порівняти» буде недоступна в тих випадках, якщо змін немає, якщо ці об'єкти не текстові та не є об'єктами метаданих. Щоб подивитися, як об'єкти виглядатимуть в поточній конфігурації, натисніть кнопку «Відкрити». Якщо необхідно подивитися їх вид в загружаемой конфігурації, завантажте з нею 1С: Підприємство, встановивши режим «Конфігуратор».