Як навчитися безкоштовно швидко друкувати. Як навчитися швидко друкувати на клавіатурі безкоштовно.

У сучасному світі висока швидкість набору - це не тільки професійна необхідність. Без навички друку зараз не можна ні ввести пошуковий запит, ні написати послання в соціальній мережі, ні повідомлення в блозі. Безліч програм дозволяють оволодіти цим методом.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму "Stamina" за посиланням в низу статті. Залежно від зручності освойте один з двох варіантів розташування пальців і набору і розкладку клавіатури (англійську або російську). Проходьте навчання урок за уроком, не поспішаючи. Поступово швидкість набору збільшиться, а необхідність дивитися на клавіатуру відпаде.
2
Інша програма для навчання швидкісного друку - «Соло на клавіатурі». Її автор почав роботу ще в ті часи, коли замість комп'ютера наборщиц працювали на друкарських машинках, тому досвіду її розробників можна довіряти більше. Скачайте програму по другій посиланням, встановіть. Проходьте її урок за уроком, починаючи заново у разі помилки. Не поспішайте, робіть перерви, головне - натискайте клавіші вірними пальцями, щоб розвинути моторну пам'ять.