Як правильно харчуватися влітку.

В нестерпний літню спеку апетит може значно знижуватися. Та й стояти біля плити в цей час здається смерті подібним. Щоб полегшити собі життя і зміцнити здоров'я, влітку слід більш ретельно вибирати денний раціон.
Інструкція
1
Споживайте більше білкових продуктів, наприклад, боби і морську рибу. У літній період організм вимагає більшої кількості енергії, і тому значно посилюється витрата всіх поживних речовин. Разом з тим спекотна погода сприяє швидкому виведенню поживних речовин разом з потом, і їх потрібно заповнювати.
2
Подбайте про стан серця у спекотні дні. Його живлять продукти, що мають гіркий смак, наприклад ріпа, абрикос. Крім того, для здоров'я серця корисні пшениця, квасоля, диня, кавун і хурма.
3
Заповнюйте запас солі в організмі. Влітку значно посилюється потовиділення, а разом з потом виводиться її надмірна кількість. Тому слід споживати продукти солоного і кислого смаку. До перших відносяться морська капуста, волоський горіх насіння, соя. А продукти кислого смаку включають в себе бобові, груші, яблука, гранат.
4
Підтримуйте в нормі рівень вуглеводів. Для цього рекомендується включити в раціон так звані продукти солодкого смаку: зелений горошок кукурудзу, гарбуз, селера, шпинат городній, суницю, полуницю, кавун і груші.
5
Зміцнюйте організм. Влітку, за давнім східним повір'ям, «розквітає» сила дихання, і для підтримки її в такому стані необхідно їсти продукти з «теплого енергією», наприклад каші з розварених злаків будь-яких видів. Теплий зелений чай в жарку погоду - не тільки чудовий засіб швидкого поповнення нестачі рідини в організмі, але і вірний помічник у зниженні температури тіла.
6
Боріться з втратою рідини. Денний раціон повинен обов'язково включати в себе такі фрукти та овочі, як гарбуз, цибуля порей, баклажани, огірки, спаржа паростки бобів, диня і кавун. Але не забувайте при цьому, що не варто замінювати ними основні страви.
Корисна порада
Вважається, що прохолодний напій краще охолоджує, але саме тепле пиття надає заспокійливу дію на шлунково-кишковий тракт завдяки відсутності різниці температур, добре засвоюється і втамовує спрагу.