Як вибрати човен для риболовлі.

Про своєї власної човні мріє практично кожен рибалка. Сучасні плавзасоби розрізняються розмірами і матеріалами, використовуваними при виготовленні. І, звичайно, ціна на човни теж грає важливу роль при виборі виробу.
Інструкція
1
Найпростіше визначитися з вибором човна тим рибалкам, будинок яких знаходиться недалеко від води. Зазвичай в таких місцях завжди є умільці, які роблять свої плавзасоби з дерева. Судно з цього матеріалу, обробленого якісними просоченнями, прослужить вам вірою і правдою довгі роки. Вам потрібно буде тільки своєчасно проводити ремонт човна і доглядати за нею.
2
Можна купити і готову човен з легкого пластику або алюмінієво-магнієвого сплаву. Дешевше коштуватиме судно з пластику, але, відповідно, воно буде і менш міцним. Не рекомендується приставати на такому човні до кам'янистих берегах, так як сильний удар може завдати непоправної шкоди вашому плавзасобу.
3
Металеві суду дорожче, але вони практично не вимагають відходу. Їх не потрібно фарбувати, і матеріал значно міцніше пластику. Розмір обираного виробу буде залежати від водойми, на якому ви зібралися рибалити. Якщо ви займаєтеся ловом на невеликому озері чи ставку, вам достатньо судна завдовжки до 3 м. Якщо ж ви виходите на велику річку, вибирайте човен від 3,5 м.
4
Важче доводиться тим любителям водних прогулянок, які змушені добиратися до водойм на автомобілях, мотоциклах і навіть на велосипедах. У цьому випадку вам варто звернути увагу на надувні човни. Вони в складеному стані можуть поміститися в звичайний рюкзак.
5
Вибирайте судно з ПВХ. Гумові човни більш примхливі у догляді та зберіганні. Дивіться і на виробника виробу. Вітчизняні суду коштують дешевше, але мають менше додаткових опцій. Зарубіжні човна трохи дорожче, але в комплекті ви отримаєте клапан надлишкового тиску, якір та інші навіси.
6
Подивіться на конструкцію підлоги судна. Жорсткий пайол робиться з просоченої фанери, алюмінію та пластику. Човен може мати і надувне дно (аїр-грудні). Звичайно, плавзасіб з жорстким підлогою ви не відвезете на велосипеді, тому вибір робіть, виходячи з можливостей транспортування.
7
Довжина човна з ПВХ теж має значення. Вона дає не тільки корисну площу, але і покращує рухові характеристики - таке судно добре виходить на глісер.
8
Зверніть увагу на транец, адже саме сюди буде кріпитися мотор, якщо він вам потрібен. Солідні перевірені фірми кріплять цю частину зі спеціальними накладками, щоб погасити вібрацію.