Як просто запам'ятовувати паролі.

Функція автоматичного збереження пароля, пропонована більшістю сайтів та інтернет-оглядачів, безумовно, дуже зручна. Адже при її використанні не потрібно постійно вводити облікові дані для входу в свій аккаунт або електронну пошту.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету;
  • - реєстрація в соціальній мережі або електронною поштою.
Інструкція
1
Швидко заходити на сайт, не вводячи ніяких даних, цілком можливо. Для чого потрібно всього лише скористатися функцією автосохранения пароля, яку надають більшість соціальних мереж та інтернет-ресурсів.
2
Якщо ви збираєтеся запам'ятати дані власного поштового ящика, зайдіть на головну сторінку свого поштового сервісу - «Рамблера», «Майл.ру», «Яндекса» і т.д. - І в вікні, де для входу в електронну пошту вказуються логін і пароль, введіть облікові записи і поставте позначку в прямокутнику навпроти напису «Запам'ятати» або «Запам'ятати пароль». Залежно від ресурсу даний напис може дещо відрізнятися.
3
Також ви можете скористатися і пунктами меню налаштувань. Для цього зайдіть в поштовий ящик і знайдіть на панелі інструментів кнопку «Налаштування». Клацніть по ній і перейдіть до списку можливих операцій. Відкрийте пункт «Безпека» і виберіть опцію «Зберігати пароль».
4
Що стосується реєстрації на різних сайтах і в соціальних мережах, тут діє аналогічний принцип. Тобто спочатку вам потрібно відкрити домашню сторінку і в вікні облікових даних зазначити пункт «Запам'ятати» або «Зберегти пароль».
5
Але на стороні користувача, який не бажає постійно вводити для входу на сайт облікові дані, не тільки використовувані ним інтернет-сервіси і інформаційні ресурси, а й оглядачі. Всі необхідні для роботи функції можна встановити, відкривши меню "Налаштування".
6
Для чого достатньо клікнути по піктограмі гайкового ключа, вона розташовується правіше адресного рядка браузера. Виберіть у спадному вікні розділ «Настройки». Відкрийте пункт «Персональні» (або «Особисті») і знайдіть опцію «Пропонувати зберігати паролі». Поставте мітку навпроти цього рядка для запам'ятовування облікових записів. При необхідності ви в будь-який момент зможете змінити настройки і поставити заборону на збереження пароля.