Як розблокувати систему.

Проблема блокування комп'ютера всілякими вірусами зараз дуже актуальна. Все більше зловмисників намагаються витягти фінансову вигоду з наївності і довірливості користувачів. «Банери» - програмне забезпечення, проникаюче в систему і блокуючу можливість входу в неї. У рідкісних випадках доводиться повністю перевстановлювати операційну систему . Дуже ефективний, але довгий і нерозумний спосіб. На щастя, є й більш лояльні методи вирішення даної проблеми.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
  • Додатковий комп'ютер
Інструкція
1
Почніть лікування комп'ютера з відновлення контрольної точки системи. Для цього запустіть утиліту відновлення, що входить до складу інсталяційного диска. Метод підходить лише в тому випадку, якщо функція створення контрольних точок не була відключена.
2
Коли йдеться про комп'ютер, а не ноутбуці, спробуйте полікувати вірус з іншого ПК. Вставте свій жорсткий диск в інший комп'ютер, запустіть операційну систему «сусіда» і повністю проскануйте ваш вінчестер антивірусом або іншими утилітами.
3
В Windows 7 є шанс відновити запуск системи в початковий стан. Для цього вставте диск і запустіть пункт «відновлення запуску». Система видалить всі сторонні процеси, активирующиеся при вході в ОС. Запустивши Windows, проскануйте систему антивірусом.
4
Якщо у вас є доступ в інтернет з іншого комп'ютера, зайдіть на сайт антивіруса Kaspersky і займіться підбором необхідного коду. Цей випадок допомагає вкрай рідко. Справа в тому, що основна маса банерів мають ідентичний зовнішній вигляд і абсолютно різні коди розблокування.
5
Якщо не підійшов жоден з вищеперелічених методів, то спробуйте перевести системну дату. Для цього зайдіть в BIOS, відкрийте вкладку з параметрами дат і часу і переведіть дату на кілька років назад або вперед.
Корисна порада
Для запобігання повторного появи банера, після запуску обов'язково проскануйте систему антивірусом.