Як відкрити сторінку в новому вікні.

Для зручності користування сучасні браузери дозволяють відкривати декілька сторінок одночасно в зручному для користувача вигляді. Це може бути вид вкладок або вид вікна.
Інструкція
1
Наведіть курсор на посилання, по якому хочете перейти. Натисніть праву кнопку миші.
2
В контекстному меню виберіть команду «Відкрити в новому вікні». Сторінка буде активна після відкриття.
3
Щоб відкрити нове вікно, а потім ввести посилання, натисніть комбінацію "Ctrl-N" при будь-якій розкладці клавіатури. Нове вікно буде активним.
4
Відкрийте меню «Файл» у верхній панелі інструментів. В браузерах "Google Chrome" і "Safari" меню знаходиться справа вгорі. В "Internet Explorer", "Firefox" і "Opera" - зліва вгорі. Відкриття відбувається натисканням клавіші "Alt" і стрілками або лівої кнопкою мишки.
5
Стрілками або рухом мишки наведіть виділення (або курсор) на команду «Нове вікно». Клавішею «Введення» або клацанням мишки підтвердіть вибір. Відкрите вікно буде активним.
Більшість браузерів дозволяє працювати в інтернеті і одночасно відкривати відразу кілька сайтів, що досить зручно. І найголовніше перевага - всі вони відкриваються без особливих проблем, в один клік.
Вам знадобиться
  • - встановлений на комп'ютер браузер.
Інструкція
1
Можливість відкривати нові вкладки і вікна підтримують всі інтернет-оглядачі. Подібна функція дуже корисна в тому випадку, коли потрібно переглянути різні сторінки сайтів, не закриваючи при цьому інші адреси.
2
Це зручно, наприклад, при відвідуванні інтернет-ресурсів, на сторінках яких є виноски на інші сайти і сторінки, де представлена розширена інформація про той чи інший понятті або предметі. Виявити такі посилання досить просто, так як вони, як правило, оформлені синім кольором шрифту, нерідко з підкресленням.
3
При підведенні комп'ютерної мишки до подібного напису текст виділяється і підкреслюється, тим самим повідомляючи про те, що клікнувши на посилання, ви зможете перейти на наступну сторінку для отримання додаткової інформації. Але в цьому випадку ви тут же покинете попередню сторінку.
4
Однак якщо скористатися спеціальними опціями браузера, ви зможете і нову відкрити, і головну залишити. Для цього достатньо натиснути правою кнопкою миші по потрібній написи-посиланню, а потім вибрати операцію «Відкрити посилання в новій вкладці» або «Відкрити посилання в новому вікні». Якщо ви вкажете вкладку, вона відкриється в цьому ж вікні браузера. Відзначите другий пункт - отримаєте нове вікно.
5
Подібний принцип діє у всіх браузерах. Але назва опції може дещо відрізнятися. Наприклад, в Mozilla Firefox необхідно вибрати пункт «Відкрити в новій вкладці» або «Відкрити у новому вікні». В Google Chrome - «Відкрити посилання в новій вкладці» або «Відкрити посилання в новому вікні». Браузери CometBird і Internet Explorer також пропонують для посилань операції «Відкрити в новій вкладці» або «Відкрити у новому вікні».
6
А оглядач Opera, крім стандартного вигляду сторінок, може відкривати нові адреси в фонових вікнах і вкладках.
7
Найпростіший спосіб відкриття нових вкладок, доступний навіть починаючому користувачеві комп'ютера - клік по знаку «плюс», розташованому на робочій панелі браузера поруч з відкритою вкладкою. В цьому випадку відкриється порожня вкладка.