Як відсвяткувати день народження вдома. Як оригінально прикрасити стіл в домашніх умовах дивитися безкоштовно.

День народження - свято, на який прийнято влаштовувати торжество. Кожна людина святкує його в силу своїх можливостей. Хтось віддає перевагу відзначати день народження в ресторані або модному клубі, а хтось - в домашньої обстановці. Влаштовувати день народження вдома зручно і недорого, т.к. не потрібно витрачати багато коштів на відвідування, яких або закладів. І цей день, проведений в колі рідних і близьких, залишить у вашій пам'яті тільки хороші і теплі спогади.
Вам знадобиться
  • Стіл, продукти, аксесуари для прикраси столу, караоке.
Інструкція
1
До організації дня народження підходите в хорошому настрої. З ентузіазмом підготуйте все необхідне. Напишіть приблизний список того, що вам знадобиться. Включіть в нього продукти, необхідні для прикраси столу аксесуари. А так же все те, що ви хотіли б бачити на святковому столі.
2
Складіть список гостей. Продумайте варіант застілля разом з вашими родичами. Можливо, старше покоління не захоче заважати відзначати день народження молодшому. У такому випадку доведеться накривати два столи в один день, чи відзначати ваш день народження кілька днів поспіль.
3
Вирішіть для себе скільки, а головне, які страви ви хочете приготувати. Якщо приготування їжі ваш коник - дерзайте. Все залежить від вашого таланту, фантазії і майстерності. А якщо ви не сильні в кухарському справі, то можна обмежитися бутербродами, канапе або купити необхідні закуски в магазині.
4
Підготуйте розважальну програму. Розділіть гостей на декілька команд. Заздалегідь придумайте веселі конкурси. Купіть всім заохочувальні призи.
5
Влаштуйте тематичну дискотеку. Прикрасьте для цього кімнату. Розкладіть необхідні атрибути, повісьте плакати. Організуйте командне змагання по караоке.Что б ви не придумали, головне, щоб і ви і ваші гості залишилися задоволені домашнім святом і згадували про нього, як про радісну подію.