Як вибрати меблі для дачі.

Якщо ви звикли влітку проводити багато часу на дачі, приділіть особливу увагу вибору меблів для облаштування будинку і ділянки. Не варто привозити туди старі ліжка, напіврозвалені стільці та інші предмети, які вдома тримати соромно, а викинути шкода. Краще придбайте новий набір спеціальної дачних меблів.
Інструкція
1
Складіть список речей, які будуть потрібні вам на дачі, притому обов'язково вкажіть, розташовуватиметься той чи інший предмет на дачній ділянці або в будинку. Вам може знадобитися ліжко, стіл, стільці, лавки, табуретки, комод, шафа, стелаж, тумба і т.п. Бажано не вибирати м'які меблі, якщо тільки ви не готові часто її чистити або регулярно міняти і прати меблеві чохли.
2
Визначте максимальну суму, яку ви готові заплатити за меблі. Як правило, облаштування дачі обходиться не надто дорого, бо люди намагаються вибирати найдешевші речі. У тому випадку, якщо і ви не мають наміру оформляти розкішний інтер'єр, віддавайте перевагу недорогий меблів з ДСП або спеціальним дачним наборам з пластмаси. Однак звертайте увагу не тільки на ціну, але і на якість: брати меблі на один сезон невигідно.
3
Віддавайте перевагу практичних меблів. Вона обов'язково повинна бути легкою в догляді і надійною. Меблі, яку планується розташувати на дачній ділянці, повинна відрізнятися стійкістю до дії вологи і прямих сонячних променів. Крім того, дуже важливо упевнитися, що обрані вами речі зможуть легко перенести сувору зиму в неопалюваному приміщенні.
4
Вибирайте меблі з МДФ або деревини, якщо хочете облаштувати респектабельну дачу для відпочинку. Особливо розкішно виглядають стільці, столи та лавки з кованими елементами. Однак у таких предметів є і мінуси: висока вартість, порівняно велика маса і низька стійкість до вологи і перепадів температур при відсутності якісної обробки.
5
Подумайте, якого розміру має бути меблі для дачі. В тісному будиночку легше розмістити компактні предмети, тому перед придбанням меблів рекомендується виміряти площу приміщення і визначити оптимальні розміри стільців, столів і пр. У просторих будинках або на ділянках, навпаки, буде доречна масивні меблі.