Як залишити доступ тільки до одного сайту.

В цілях батьківського контролю над використанням комп'ютера дітьми часто необхідно залишити доступ тільки до одного або певної групи сайтів. Якщо у дитини немає окремого комп'ютера, спочатку зробіть так, щоб він входив в систему тільки під своїм обліковим записом.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся браузером Internet Explorer, зайдіть в властивості оглядача, натисніть вкладку «Зміст». В пункті «Обмеження доступу» натисніть «Включити». У вікні, знайдіть вкладку "Дозволені вузли» і в поле дозволених вузлів впишіть адресу сайту, до якого необхідно залишити доступ. Після цього натисніть кнопку «Завжди». Потім впишіть знову цей же сайт, але із позначкою «*» попереду і знову натисніть кнопку «Завжди». Після цього востаннє впишіть в поле «Дозволяти перегляд» ім'я сайті зі значками «*. *» Попереду. Натисніть кнопку «Ніколи», а потім кнопку «Застосувати» і «Ок». Зверніть увагу: при виконанні цього обмеження необхідно ввести і запам'ятати пароль для внесення подальших змін.
2
Якщо ви використовуєте антивірус Касперського, в головному вікні програми виберіть пункт «Батьківський контроль», введіть в спеціальному віконці пароль на доступ до функції або поставте це пароль, якщо ви досі цього не зробили. Для завдання пароля натисніть відповідне посилання, придумайте, введіть і запам'ятайте комбінацію пароля. Потім в області вікна «Область дії пароля» встановіть галочки на ті пункти, які необхідно захистити. З них пункт «Налаштування параметрів програми» має бути обов'язковим. Підтвердіть введення пароля.
3
Потім знайдіть і активуйте вкладку «Користувачі» і натисніть кнопку «Включити» поруч із написом «Батьківський контроль». Після чого у вікні, знайдіть обліковий запис дитини, виберіть її та клікніть на іконку «Налаштувати». Потім у вікні «Налаштування - Батьківський контроль для користувача» в групі «Інтернет» виберіть «Відвідування веб-сайтів». У правій частині вікна встановіть галочку на пункті «Включити», а потім галочку на пункті «Заборонити відвідування всіх веб-сайтів, крім пункту« Дозволені ».
4
Перейдіть у вкладку «Дозволені веб-адреси» і натисніть посилання «Додати». У вікні, «Маска адреси (URL)" введіть адресу дозволеного для перегляду сайту і натисніть «Ок». Натисніть «Ок» у вікні «Налаштування - Батьківський контроль», щоб всі введені вами настройки збереглися. По закінченні підтвердіть зміна налаштувань вводом пароля.
5
Користуючись вищенаведеними інструкціями, ви зможете обмежити доступ користувачів з вашого комп'ютера. Згодом, розібравшись з настройками батьківського контролю, ви зможете виконати необхідні дії в інших браузерах, антивирусах і додатках.